«Вікно можливостей з докорінними реформами в МО сьогодні було свідомо закрите. Розходимось...»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Активісти протестують проти підвищення тарифів на газ
У Хмельницькій області люди перекрили рух трасою "Київ - Харків". Вони протестують проти підвищення тарифів на газ і його транспортування.
Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Харківській області, передає Інформатор .
«У зв'язку з проведенням акції протесту через підвищення цін на газ і його транспортування, громадяни планують перекривати державну дорогу М-03 Київ-Харків-Довжанський в м Валки біля поста поліції о 12:00. Акція триватиме близько години», - йдеться у повідомленні.
Схема об'їзду ділянки
Нагадаємо, раніше в Києві підприємці перекрили урядовий квартал під Радою.Крім того, в Кіровоградській області шахтарі кілька разів перекривали дороги .