Цього разу на екрані розгортається весілля альфонса з багатою мілфою. Головну роль несподівано виконала народна артистка України Тамара Яценко. Її поява в образі "розкішної нареченої" стала культурним шоком — акторка зламала всі очікування й додала історії театрального абсурду та чорного гумору.
Його затримали внаслідок спецоперації у Новопскові
Служба безпеки України встановила місцеперебування й затримала одного з організаторів незаконного "референдуму" 2014 року в Луганській області. Він 7 років переховувався від українських правоохоронців в Росії.
Його затримали внаслідок спецоперації у Новопскові Луганської області, передає Інформатор з посиланням на прес-центр СБУ .
За даними слідства, зловмисник очолював так звану "виборчу комісію" з проведення псевдореферендуму у Новопсковському районі щодо "незалежності ЛНР".
"Він брав активну участь в організації фейковий заходів, контролював підрахунок голосів і відправку заповнених бюлетенів до тимчасово непідконтрольного українській владі Луганську. Щоб уникнути кримінальної відповідальності за вчинення злочинів проти основ національної безпеки України, зловмисник втік до РФ", - йдеться у повідомленні.
Йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) КК України.
В СБУ додали, що понад 160 організаторів незаконного "референдуму" 2014 року на сході України отримали судові вироки. Ще понад 60 матеріалів проваджень направили до судів.
Нагадаємо, раніше на Донбасі силовики викрили 10 бойовиків РФ і двох організаторів "референдуму".
Також Інформатор писав, що на восьмий рік війни спецслужбам РФ хочуть ускладнити приїзд до України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .