- Зазвичай у моїх пісень серйозніше музичне та ліричне наповнення, але "Голубка моя, прилітай" - це експеримент. Я знаю, що багато хто зараз хоче хоча б на кілька хвилин відволіктися, і ця пісня створена саме для цього, - розповів Петро Чорний.
Ігри вже доступні всім користувачам з підпискою
Для передплатників PlayStation Plus розпочалася безкоштовна роздача трьох непоганих ігор.
Посилання на ігри Інформатор залишив вам у цьому матеріалі.
Загальна сума цих ігор виглядає переконливо. Звичайно, не йдеться про найпопулярніші тайтли, але тайтли досить привабливі. Отримати усі ігри можна до 1 лютого.
Список ігор для передплатників PS Plus:
Всі ці ігри можна отримати, навіть якщо оформити передплату лише зараз. У списку вказані платформи, на які доступні ігри, що роздаються.
Нагадаємо, що в Amazon Prime Gaming з'явилася січнева добірка ігор для передплатників.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.