«Запитай» – щемка й відверта пісня про цінність життя тут і зараз. У світі, де завтра може не настати, важливо ловити кожен момент, сміятися навіть тоді, коли важко, підтримувати тих, кому складно, і вірити у світло навіть посеред темряви.
Чоловік робив відеозаписи з дислокацією підрозділів ЗСУ
В Дніпрі СБУ затримала чоловіка, який збирав та передавав інформацію про українських військових окупантам. Зокрема, передавав дані про ЗСУ, Нацгвардію та військову техніку.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Офісу генерального прокурора.
За даними слідства, громадянин України передавав адміністраторам проросійських «YouTube» і «Telegram»-каналів відеозаписи з дислокацією підрозділів Нацгвардії, переміщення ЗСУ та військової техніки на території Дніпра.
Під час обшуку у нього знайшли та забрали комп’ютерну техніку і мобільні телефони, які він використовував для передачі даних.
Зрадника затримали та повідомили про підозру у несанкціонованому поширенні інформації про переміщення, рух і розташування ЗСУ та інших збройних формувань, за можливості їх ідентифікації на місцевості, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114-2 КК України).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.