Головна
Життя
18:10, 28 Вересня
Информатор UA

Интро

Кожен українець може самостійно порахувати свій пенсійний стаж та суму пенсії, яку він буде отримувати. Це можна швидко зробити онлайн декількома способами. Один з них калькулятор на сайті Пенсійного фонду. Також існують неофіційні сервіси, які діють схожим чином. Інформатор розповідає, як порахувати розмір пенсійних виплат декількома методами. Калькулятор на сайті Пенсійного фонду Щоб скористатись послугою, потрібно зайти на сайт ПФУ та перейти у вкладення "Пенсійний калькулятор". Наступний крок обрати метод розрахунку пенсії. За замовчуванням встановлено алгоритм за введеними даними. Варіант з урахуванням стажу, набутого до пенсійного віку, призначений для можливості прогнозування розміру пенсії за досягнення особою пенсійного віку. Обов'язково перевірте свої, чи правильно вказані ваші персональні дані. Також потрібно перевірити періоди трудової діяльності. За необхідності додайте нові, вказуючиназву місця роботи, період роботи та розмір щомісячної заробітної плати. Коли всі поля заповнені коректно, потрібно натиснути кнопку "Зберегти та розрахувати". Калькулятор видасть вам розраховану суму пенсій та протокол розрахунку. Онлайн-калькулятор Не такий точний, але простіший спосіб розрахувати майбутню пенсію скористатись калькулятором від сервісу "Ціна держави". Для розрахунків потрібно вказати вашу офіційну заробітну платню, в якому віці ви виходите на пенсію, вашу стать та особливі умови. Після цього залишилось натиснути кнопку "Порахувати" і сервіс моментально покаже вам суму майбутніх нарахувань. Раніше ми розповідали про те, що з 1 жовтня в Україні підвищать пенсії. Читайте також, як будуть виплачувати пенсії тим, хто переїхав за кордон.

Пенсійний калькулятор: як розрахувати суму своєї майбутньої пенсії

Читать на русском

Дізнатись, скільки ви отримуватимете від держави можна в онлайн-режимі

Читать на русском
Пенсійний калькулятор: як розрахувати суму своєї майбутньої пенсії

Дізнатись, скільки ви отримуватимете від держави можна в онлайн-режимі

Кожен українець може самостійно порахувати свій пенсійний стаж та суму пенсії, яку він буде отримувати. Це можна швидко зробити онлайн декількома способами. Один з них — калькулятор на сайті Пенсійного фонду. Також існують неофіційні сервіси, які діють схожим чином. 

Інформатор розповідає, як порахувати розмір пенсійних виплат декількома методами. 

Калькулятор на сайті Пенсійного фонду

Щоб скористатись послугою, потрібно зайти на сайт ПФУ та перейти у вкладення "Пенсійний калькулятор". 

Наступний крок — обрати метод розрахунку пенсії. За замовчуванням встановлено алгоритм «за введеними даними». Варіант «з урахуванням стажу, набутого до пенсійного віку», призначений для можливості прогнозування розміру пенсії за досягнення особою пенсійного віку.

Обов'язково перевірте свої, чи правильно вказані ваші персональні дані. Також потрібно перевірити періоди трудової діяльності. За необхідності додайте нові, вказуючи назву місця роботи, період роботи та розмір щомісячної заробітної плати. 

Коли всі поля заповнені коректно, потрібно натиснути кнопку "Зберегти та розрахувати". Калькулятор видасть вам розраховану суму пенсій та протокол розрахунку. 

Онлайн-калькулятор

Не такий точний, але простіший спосіб розрахувати майбутню пенсію — скористатись калькулятором від сервісу "Ціна держави". 

Для розрахунків потрібно вказати вашу офіційну заробітну платню, в якому віці ви виходите на пенсію, вашу стать та особливі умови. Після цього залишилось натиснути кнопку "Порахувати" — і сервіс моментально покаже вам суму майбутніх нарахувань. 

Раніше ми розповідали про те, що з 1 жовтня в Україні підвищать пенсії. Читайте також, як будуть виплачувати пенсії тим, хто переїхав за кордон

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.