Балістичний удар по Запоріжжю поранив щонайменше шістьох мешканців і спричинив масштабну пожежу
Росія завдала балістичного удару по центральній частині Запоріжжя вранці 26 березня. Після прильоту виникла масштабна пожежа, щонайменше шестеро людей отримали поранення. Медики надають постраждалим допомогу на місці. Чорний дим, який бачили мешканці міста, голова Запорізької ОВА Іван Федоров підтвердив як наслідок ворожої атаки.
Деталі удару та інформацію про постраждалих оприлюднив у своєму Telegram-каналі голова Запорізької ОВА.
"Дим, який бачать запорожці - наслідки ворожої атаки. Кількість поранених зросла до шести", - заявив Іван Федоров.

Запорізька область зазнає щоденних ударів безпілотниками та керованими авіабомбами. Окупанти намагаються чинити психологічний тиск на мешканців обласного центру. Останніми місяцями російські війська модернізували засоби ураження та почали застосовувати нові способи атак.
25 червня російські війська кілька разів атакували Запоріжжя - під час одного з ударів було уражено автостоянку, де виникла пожежа і загорілися вантажівки. Зранку цього ж дня ворожий безпілотник вдарив по АЗС у Запоріжжі - одна жінка дістала поранень, інший безпілотник спричинив пожежу. Унаслідок ранкової атаки загинув чоловік.
Вдень 24 червня окупанти завдали удару керованими авіабомбами по центральному пляжу міста. Четверо людей дістали поранень від вибуху авіабомби, серед постраждалих - троє дітей.