Партизани провели диверсію на залізниці у Ярославлі, зупинивши постачання товарів армії РФ

Читать на русском

Пошкоджений залізничний вузол використовується росіянами у військових цілях

Читать на русском
АТЕШ
Рух потягів зупинено

Пошкоджений залізничний вузол використовується росіянами у військових цілях

Представники партизанського руху "АТЕШ" провели чергову операцію, перекривши канал постачання військової продукції окупантам. Вони знищили релейну шафу на залізниці у російському Ярославлі. Це призвело до часткової зупинки поїздів. 

Відповідний допис з'явився у Telegram-каналі "АТЕШ". Підпільники зазначили, що Ярославль є важливим логістичним вузлом, який використовується армією РФ у військових цілях. А саме для транспортування продукції військового призначення. Йдеться про компанії "Ярославський радіозавод", Рибинський завод "Сатурн", конструкторське бюро "Промінь" та інші.

"Агент нашого руху знищив релейну шафу на залізниці в Ярославлі, що спричинило неполадки в роботі найближчої залізничної станції Полянки", – йдеться в повідомленні.

Партизани додали, що останнім часом до них доєднується все більше росіян, які хочуть боротись з диктатурою Путіна. Саме тому найближчим часом проведуть ще цілий ряд операцій проти цього режиму. 

Партизани провели диверсію на залізниці у Ярославлі, зупинивши постачання товарів армії  РФ 1

 Діяльність партизан на окупованих територіях та в РФ

Рух "АТЕШ" проводить розвідувальну діяльність у Криму та на інших окупованих територіях України. Вони збирають дані про росіян, а саме їх місця дислокації чи озброєння, й передають ЗСУ, щоб ті завдали удару по вказаних позиціях. Інколи вони вчиняють диверсії самостійно.

Наприклад, у березні агенти виявили та проникли на склад ракетного озброєння окупантів. Він розташований у Севастополі поблизу аеродрому Бельбек. Також партизани відзначили, що окупанти облаштували і фальшиві склади, щоб ввести в оману ЗСУ. Але їм вдалось вирахувати і цей момент, та передати нашій армії вірні координати.

Також "АТЕШ" виявив та встановив спостереження за місцем скупчення солдатів РФ. Вони заселились до готелю "Турист" в окупованому Луганську. Ще партизани з українського та кримськотатарського руху АТЕШ розкрили деталі складної системи оборони російських окупаційних сил у північно-східній частині Криму. Згідно зі звітами розвідників, ця оборонна система простягається уздовж бухти Ярилгач.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.