Головний трек EP «Треба йти» про внутрішній розрив, про момент, коли ти кохаєш так, що земля йде з-під ніг, але розумієш: у цього кохання є інші обставини, інші зобов’язання, інша реальність. Це історія про вибір між бажанням і відповідальністю, між “я хочу” і “я повинен”.
Це була логістична артерія російських загарбників
У населеному пункті Якимівка на тимчасово окупованій частині Запорізької області партизани підірвали залізничний міст, який окупанти використовували для постачання зброї з Криму.
Про це повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан у своєму Телеграм-каналі.
“У населеному пункті Якимівка ТОТ Запорізької області силами партизанів м. Мелітополя було здійснено підрив залізничного мосту”, - йдеться в дописі.

Зазначається, що через цю логістичну артерію здійснювалось постачання противника з тимчасово окупованого Криму на тимчасово окуповану частину Запорізької області.
11 червня у тимчасово окуповано Криму прогримів вибух. Підірвано залізничне полотно на ділянці Джанкой – Керч у Кіровському районі півострова. За словами очільника кримських колаборантів Аксьонова, рух поїздів припинено у Іслямтерецький районі на сході півострова. Причина - пошкодження залізничного полотна.
Пропагандисти запевняють, що потерпілих внаслідок інциденту немає і обіцяють відновити залізничний рух через кілька годин. Тим часом для пасажирів організовують трансфер автобусами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.