Відео знято на знакових локаціях Нью-Йорка: в Центральному парку, біля бутика Tiffany & Co, на сходах музею Метрополітен та в легендарній квартирі Керрі Бредшоу. Саша Заріцька приміряла образ головної героїні «Сексу і міста». А ще вона сховала в кліпі кілька «пасхалок», що натякають на її улюблені фільми та серіали.
Уряд позбавлять більше 50 повноважень
До Ради внесений законопроект про позбавлення Кабінету міністрів України 54 повноважень. Розробити такий проект закону доручив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
Про це повідомляє інформатор з посиланням на документ № 5052 від 9 лютого поточного року.
Всі ці повноваження - невластиві уряду. Передбачається, що їх передадуть центральним органам виконавчої влади або іншим компетентним відомствам.
Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту №5052 про внесення змін до деяких законів про позбавлення Кабінету міністрів України невластивих повноважень, проект розроблений в рамках реалізації стратегії реформування державного управління України та передбачає внесення змін до 30 законодавчих актів.
Зокрема, наприклад, законопроект пропонує Міністерству оборони України за погодженням з Міністерством внутрішніх справ, СБУ, Управлінням державної охорони, Службою зовнішньої розвідки, Державною службою спецзв'язку і центральним органом виконавчої влади, що визначає державну політику в сфері охорони здоров'я, встановлювати порядок організації і проведення військово -лікарської експертизи, що сьогодні покладено на Кабінет міністрів.
Раніше Інформатор повідомляв, що Кабмін призначив тимчасового голову Нацслужби здоров'я .
Також повідомлялося, Кабмін створив нове «стратегічне» міністерство .