Головна
Світ
18:20, 31 Липня
Информатор UA

Интро

У французькій столиці тривають масові протести проти так званих "паспортів здоров'я", які ввів президент Еммануель Макрон. Люди виходять на вулиці під гасла No pass - No pasaran (ворог не пройде). Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Bfmtv.com. У Парижі силовики встигли застосувати проти мітингувальників сльозогінний газ. Кордон із поліцейських збудували уздовж Єлисейських полів. Акції проходять і в інших містах Франції - у Марселі й Ліллі. Нагадаємо, французи протестують проти "паспортів здоров'я", які потрібно пред'являти в громадських закладах, не вперше. Раніше Інформатор повідомляв, що у Франції більше ста тисяч людей вийшли на протест проти вакцинації і COVID-паспортів. Також повідомлялося, у Діснейленді в Парижі відкрили центр вакцинації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Парижани знову страйкують проти санітарних COVID-паспортів: поліція застосувала сльозогінний газ

Читать на русском

Протести також проходять у Ліллі й Марселі

Читать на русском
Парижани знову страйкують проти санітарних COVID-паспортів: поліція застосувала сльозогінний газ

Протести також проходять у Ліллі й Марселі

У французькій столиці тривають масові протести проти так званих "паспортів здоров'я", які ввів президент Еммануель Макрон. Люди виходять на вулиці під гасла No pass - No pasaran (ворог не пройде).

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Bfmtv.com.

У Парижі силовики встигли застосувати проти мітингувальників сльозогінний газ. Кордон із поліцейських збудували уздовж Єлисейських полів.

Акції проходять і в інших містах Франції - у Марселі й Ліллі.

Нагадаємо, французи протестують проти "паспортів здоров'я", які потрібно пред'являти в громадських закладах, не вперше.

Раніше Інформатор повідомляв, що у Франції більше ста тисяч людей вийшли на протест проти вакцинації і COVID-паспортів.

Також повідомлялося, у Діснейленді в Парижі відкрили центр вакцинації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.