Паразитувала на поганому смаку: режисер Олег Боднарчук розкритикував Олю Полякову

Читать на русском

Олімп українського шоу-бізнесу залишається вакантним?

Читать на русском
Оля Полякова, Олег Боднарчук, Раміна Есхакзай
Різні погляди на вітчизняну естраду

Олімп українського шоу-бізнесу залишається вакантним?

Нещодавно співачка Оля Полякова дала інтерв'ю YouTube-каналу Раміни Есхакзай. Під час цього інтерв'ю було поставлено багато актуальних питань. Але одне з них викликало справжній буревій у душі відомого українського режисера Олега Боднарчука.

У другій половині інтерв'ю від Раміни Есхакзай прозвучало таке запитання: «Ти й Тіна Кароль – претендентки на Олімп українського шоу-бизнесу. Зараз під час війни є ця конкуренція?».

Раміна Есхакзай та Оля Полякова
Раміна Есхакзай та Оля Полякова

 

Відповідь Олі Полякової була максимально конкретною.

«Україна дуже велика – це 40 с чимось мільйонів людей. І дві співачки – це дуже мало для такого великого шоу-бізнесу. Тому я думаю, що нам вистачить тронів. Їх можна поставити штук 10, і їх буде ще й мало. Тому що великий шоу-бізнес повинен бути. Нам потрібно тільки одне: щоб у людей були кошти ходити на концерти. А з титулами ми вже якось розберемося, поділимо. Якщо брати мене і Тіну, то ми дуже різні. У нас різна аудиторія. Ті люди, які ходять на Тіну Кароль, то з них половина може прийти на Олю Полякову, а друга половина не прийде. Ми ділимо різні аудиторії, і нам всім вистачить місця. Тим паче зараз, коли шоу-бізнесу нема».

Ці слова артистки видалися Олегу Боднарчуку надто самовпевненими. Він порівняв Олю Полякову з американською хіп-хоп виконавицею Карді Бі, якій поставили б питання: хто кращий, ви чи Вітні Г'юстон? І Карді Бі почала б серйозно розмірковувати на цю тему.

 

Режисер також звинуватив Олю Полякову у відсутності смаку та постійному паразитуванні на цьому, а також порівняв співачку із клоунесою.

Також від Боднарчука дісталося і Раміні Есхакзай, яка, на думку режисера, «чи розучилася придумувати складні питання, чи просто обламалася».

 

Раніше Інформатор повідомляв, що Оля Полякова розповіла про скандальний лист, який вона написала Ані Лорак.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.       

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.