Головна
Україна
Політика
21:42, 14 Серпня
Информатор UA

Интро

У неділю, 14 серпня, Папа Римський Франциск побажав Божих милосердя та милості для народу України. Він назвав український народ багатостраждальним. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Vatican News. Так, на площі Святого Петра у Ватикані Папа Римський звернув увагу на прапори України й згадав про паломників, які зібралися в санктуарії Божого милосердя в Лаґевниках біля Кракова. Окрема думка лине до численних прочан, які сьогодні зібралися в санктуарії Божого Милосердя в Кракові, де двадцять років тому святий Іван Павло ІІ звершив акт ввірення світу Божому милосердю. Сьогодні більше, як будь-коли, бачимо сенс цього жесту, який хочемо поновити в молитві та в життєвому свідченні. Милосердя це дорога спасіння для кожного з нас і для всього світу. І просімо в Господа особливого милосердя, милосердя та милості для багатостраждального українського народу, - зазначив Франциск. Крім того, він звернув увагу на гуманітарну кризу в Сомалі та сусідніх країнах, де населення опинилось у смертельній небезпеці через посуху. Також Інформатор писав, що Папа Римський Франциск засудив у Ватикані звірства окупантів у Бучіта поцілував прапор з українського міста. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Папа Римський попросив особливого милосердя для українського народу

Читать на русском
Папа Римський попросив особливого милосердя для українського народу

Він назвав український народ багатостраждальним

У неділю, 14 серпня, Папа Римський Франциск побажав Божих милосердя та милості для народу України. Він назвав український народ багатостраждальним. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Vatican News

Так, на площі Святого Петра у Ватикані Папа Римський звернув увагу на прапори України й  згадав про паломників, які зібралися в санктуарії Божого милосердя в Лаґевниках біля Кракова.

«Окрема думка лине до численних прочан, які сьогодні зібралися в санктуарії Божого Милосердя в Кракові, де двадцять років тому святий Іван Павло ІІ звершив акт ввірення світу Божому милосердю. Сьогодні більше, як будь-коли, бачимо сенс цього жесту, який хочемо поновити в молитві та в життєвому свідченні. Милосердя – це дорога спасіння для кожного з нас і для всього світу. І просімо в Господа особливого милосердя, милосердя та милості для багатостраждального українського народу», - зазначив Франциск.

Крім того, він звернув увагу на гуманітарну кризу в Сомалі та сусідніх країнах, де населення опинилось у смертельній небезпеці через посуху.

Також Інформатор писав, що Папа Римський Франциск засудив у Ватикані звірства окупантів у Бучіта поцілував прапор з українського міста.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.