Головна
Україна
Події
14:04, 6 Квітня
Информатор UA

Интро

Папа Римський Франциск засудив у Ватикані звірства окупантів у Бучі та поцілував прапор з українського міста. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Reuters. Франциск розповів, що потемнілий і забруднений прапор України доставили йому з Бучі 5 квітня. «Недавні новини з війни в Україні замість полегшення та надії принесли нові звірства, такі як різанина у Бучі», — сказав Папа Римський. Також він покликав дітей-біженців, які прибули 5 квітня з України та вручив кожній дитині шоколадне пасхальне яйце. Нагадаємо, у Гостомелі за 35 днів російської окупації зникли безвісти понад 400 людей. мародери-окупанти продають у росії вкрадену під Броварами олімпійку збірної України. Також Інформатор писав, що з Київщини вивезли 430 тіл мирних мешканців, частину вже оглянули спеціалісти. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Папа Римський на аудієнції поцілував український прапор із Бучі

Читать на русском

Прапор надіслали з Бучі

Читать на русском
Папа Римський на аудієнції поцілував український прапор із Бучі

Прапор надіслали з Бучі

Папа Римський Франциск засудив у Ватикані звірства окупантів у Бучі та поцілував прапор з українського міста.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Reuters.

Франциск розповів, що потемнілий і забруднений прапор України доставили йому з Бучі 5 квітня.

«Недавні новини з війни в Україні замість полегшення та надії принесли нові звірства, такі як різанина у Бучі», — сказав Папа Римський.

Також він покликав дітей-біженців, які прибули 5 квітня з України та вручив кожній дитині шоколадне пасхальне яйце.

Нагадаємо, у Гостомелі за 35 днів російської окупації зникли безвісти понад 400 людей. мародери-окупанти продають у росії вкрадену під Броварами олімпійку збірної України.

Також Інформатор писав, що з Київщини вивезли 430 тіл мирних мешканців, частину вже оглянули спеціалісти.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.