«ПАОК» програв «Краснодару», а «Зальцбург» переміг «Маккабі» в кваліфікації Ліги чемпіонів

Європейські клуби зіграли перші матчі четвертого кваліфікаційного раунду.

Про результати матчів раунду плей-офф Ліги чемпіонів, зіграних 22 вересня, повідомляє Інформатор .

У вівторок, 22 вересня, трьома поєдинками стартував раунд плей-офф розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2020/21. На цій стадії найсильніший клуб визначиться за результатами двох матчів (вдома і на виїзді). Переможець протистояння отримає путівку до групового раунду Ліги чемпіонів, а команда, що програла зіграє в Лізі Європи.

У матчі «Маккабі» - «Зальцбург» господарі відкрили рахунок на 9-й хвилині. Бітон прийняв м'яч після дальнього закидання, і в боротьбі з двома захисниками австрійців, перекинув голкіпера,який вийшов з воріт. На 23-й хвилині воротар «Маккабі» відбив небезпечний удар Собослаі зі штрафного, а на 35-й хвилині гравець ізраїльського клубу пробив повз правого кута воріт гостей. На початку другого тайму Собослаі рахунок зрівняв, реалізувавши одинадцятиметровий. Воротар «Маккабі» зреагував на удар, але м'яч від його рук влучив у штангу і відскочив у сітку. А на 57-й хвилині Окугава вивів «Зальцбург» вперед, розстрілявши ворота «Маккабі» з воротарського майданчика. Вже в компенсований час гравець «Зальцбургу» Окафор пробив в штангу, втративши можливість закріпити успіх своєї команди.

Російський «Краснодар» зустрівся з грецьким клубом «ПАОК», який в третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів несподівано обіграв «Бенфіку». На 6-й хвилині арбітр після перегляду відео-повтору призначив пенальті у ворота «Краснодара» за гру рукою Кайо. Пелкас взявся реалізувати одинадцятиметровий, але пробив по центру, і не зміг переграти воротаря «Краснодару» Сафонова. Реабілітувався Пелкас на 32-й хвилині, підрізавши м'яча у дальній кут воріт російської команди після передачі Живковича зліва. Зрівняв рахунок «Краснодар» на 39-й хвилині. Клаессон ударом по центру реалізував пенальті за фол Яннуліса на Кабелла. На 68-й хвилині лише штанга врятувала «Краснодар» від пропущеного голу після удару Ель-Каддурі. А вже через 2 хвилини Берг перекинув воротаря «ПАОК»,який вийшов на перехоплення, і Кабелл відправив м'яча у порожні ворота.

У поєдинку «Славії» з «Мідтьюлландом» перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Команди по черзі проводили атаки, але до по-справжньому небезпечних моментів, не кажучи вже про голи, справа не дійшла. У другому таймі команди дещо активізувалися і могли відзначитися забитими м'ячами. Однак, нікому з суперників не вдалося відкрити рахунок, і, як і в інших матчах раунду плей-офф, найсильніший в дуелі визначиться через тиждень

Матчі, що пройшли 22 вересня:

• «Маккабі» Тель-Авів (Ізраїль) - «Ред Булл» Зальцбург ( Австрія) 1: 2 (Бітон, 9 - Собослаі, 49 (пен), Окугава, 57);
  • «Краснодар» (Росія) - «ПАОК» (Греція) 2: 1 (Клаессон, 39 (пен), Кабелл, 70 - Пелкас, 32);
  • «Славія» (Чехія) - «Мідтьюлланд» (Данія) 0: 0.

У середу, 23 вересня відбудуться ще три матчі раунду плей-офф. В одному з них київське «Динамо» в Бельгії зіграє з «Гентом». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про тріумфальний виступ українців на чемпіонаті Європи з пляжного волейболу та поразці БК «Дніпро» в кваліфікації баскетбольної Ліги чемпіонів.