Головна
Україна
Події
16:22, 2 Грудень
Информатор UA

Интро

В п'ятницю, 2 грудня, під Мелітополем Збройні Сили України завдали значних втрат окупантам. В міську лікарню везуть десятки "двохсотих" і "трьохсотих" росіян. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров. "На Мелітопольщині рашистам стає пекельно гаряче. Неподалік Терпіння окупанти отримали настільки палкий привіт від ЗСУ, що тепер десятками везуть "двохсотих" і "трьохсотих" в міську лікарню. Загарбникам буде ще гарячіше - ЗСУ обіцяють!", - написав мер. Місце розгрому росіян Ситуація в населених пунктах Запорізької області За минулу добу ворог обстріляв цивільну інфраструктуру у районі населених пунктів Запоріжжя, Зарічне, Ольгівське, Залізничне, Малі Щербаки, Степове, Чарівне, Новоданилівка, Оріхів, Кам'янське, Дорожнянка, Червоне, Новоандріївка, Воскресенка, Преображенка, Новоданилівка, Гуляйполе, Плавні, Степногірськ. Також рятувальникам надійшло 13 повідомлень про руйнування будинків (квартир) та об’єктів інфраструктури через обстріли росіян. Крім того, протягом минулої доби з тимчасово окупованої території області вдалось евакуювати 69 людей, з них 10 - діти. Ситуація на фронті На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу сильно не змінилася. Окупанти продовжують зосереджувати основні зусилля на утриманні зайнятих територій. За наявною інформацією, російські війська відводять окремі підрозділи та готують до евакуації персонал окупаційних адміністрацій населених пунктів тимчасово зайнятої території Запорізької області. Так, з населеного пункту Михайлівка, виїхали підрозділи, що базувалися у місцевому відділку поліції та одному з навчальних закладів. В населених пунктах Пологи та Інженерне окупанти виїжджають з будинків, де вони були розквартировані, вивозять викрадене майно. У населеному пункті Бурчак окупаційна влада проводить перепис для так званої добровільної евакуації населення. Також підтверджено вогневе ураження підрозділами ЗСУ місць зосередження окупантів за попередні дні. В населених пунктах Мирне, Токмак, Інженерне, Пологи, Ясне та Кінські Роздори Запорізької області втрати ворога склали понад 230 осіб пораненими, знищено понад 15 одиниць військової техніки різних типів та склад боєприпасів. Інформація щодо ліквідованих окупантів уточнюється. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Палкий привіт від ЗСУ: у Мелітополь везуть десятки вбитих та поранених росіян

Читать на русском

На Запорізькому напрямку рашистам стає пекельно гаряче

Читать на русском
Палкий привіт від ЗСУ: у Мелітополь везуть десятки вбитих та поранених росіян
ЗСУ нищать ворогів!

На Запорізькому напрямку рашистам стає пекельно гаряче

В п'ятницю, 2 грудня, під Мелітополем Збройні Сили України завдали значних втрат окупантам. В міську лікарню везуть десятки "двохсотих" і "трьохсотих" росіян. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

"На Мелітопольщині рашистам стає пекельно гаряче. Неподалік Терпіння окупанти отримали настільки палкий привіт від ЗСУ, що тепер десятками везуть "двохсотих" і "трьохсотих" в міську лікарню. Загарбникам буде ще гарячіше - ЗСУ обіцяють!", - написав мер.

Місце розгрому росіян

Ситуація в населених пунктах Запорізької області

За минулу добу ворог обстріляв цивільну інфраструктуру у районі населених пунктів Запоріжжя, Зарічне, Ольгівське, Залізничне, Малі Щербаки, Степове, Чарівне, Новоданилівка, Оріхів, Кам'янське, Дорожнянка, Червоне, Новоандріївка, Воскресенка, Преображенка, Новоданилівка, Гуляйполе, Плавні, Степногірськ. Також рятувальникам надійшло 13 повідомлень про руйнування будинків (квартир) та об’єктів інфраструктури через обстріли росіян. Крім того, протягом минулої доби з тимчасово окупованої території області вдалось евакуювати 69 людей, з них 10 - діти.

Ситуація на фронті

На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу сильно не змінилася. Окупанти продовжують зосереджувати основні зусилля на утриманні зайнятих територій.

За наявною інформацією, російські війська відводять окремі підрозділи та готують до евакуації персонал окупаційних адміністрацій населених пунктів тимчасово зайнятої території Запорізької області. Так, з населеного пункту Михайлівка, виїхали підрозділи, що базувалися у місцевому відділку поліції та одному з навчальних закладів. В населених пунктах Пологи та Інженерне окупанти виїжджають з будинків, де вони були розквартировані, вивозять викрадене майно. У населеному пункті Бурчак окупаційна влада проводить перепис для так званої добровільної евакуації населення.

Також підтверджено вогневе ураження підрозділами ЗСУ місць зосередження окупантів за попередні дні. В населених пунктах Мирне, Токмак, Інженерне, Пологи, Ясне та Кінські Роздори Запорізької області втрати ворога склали понад 230 осіб пораненими, знищено понад 15 одиниць військової техніки різних типів та склад боєприпасів. Інформація щодо ліквідованих окупантів уточнюється.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.