Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
13:24, 1 Грудень
Информатор UA

Интро

Відеосервіс YouTube користується величезною популярністю, адже там є мільйони відео, які допоможуть дізнатися щось нове, розважитися, або виступатимуть тлом під час приготування їжі. І ось стало відомо, що саме дивилися жителі України у 2021 році. Команда Google Україна представила традиційний рейтинг найпопулярніших відео 2021 року на YouTube, які зібрали найбільшу кількість переглядів в Україні, - повідомляє Інформатор. Серед авторських відео 2021 року українські користувачі більше дивилися інтерв'ю відомих людей, а також телевізійні шоу, серіали та розважальний контент. А лідером за кількістю переглядів в Україні стало розслідування Олексія Навального “Палац для Путіна. Історія найбільшого хабаря”. Повністю перша десятка виглядає так: Топ-10 найпопулярніших авторських відео в Україні у 2021 році Палац для Путіна. Історія найбільшого хабаря Антон Лапенко х Олександр Гудков | ЩО БУЛО ДАЛІ? Івангай - де він пропадав / вДудь Папік - 1 серія - 2 сезон | Прем'єра серіалу 2021 ВЛАД А4 Став ПРИВИДОМ на 24 Години! Холостяк 11 – Випуск 1 від 05.03.2021 MORGENSHTERN. Фото члена, у калюжі сечі, зупинка серця, Дудь, Путін, Зеленський. У гостях у Гордона ЗОНА КОМФОРТУ. Усі серії // Серіал Майнкрафт ЄвгенБро - Ти не МІГ! Ма Я ЗМІГ! (Офіційний кліп 1 ГОДИНА) [prod. Капуста] ШОУ «МАСКА» | ВИПУСК 1. СЕЗОН 1   Серед музичних відео найбільше переглядів в Україні у 2021 році зібрав кліп на пісню “Родной” від LOBODA. Також серед найпопулярніших відео року: хіт від румунської співачки Minelli “Rampampam”, нові пісні від NK та Тіни Кароль, дует Макса Барських та Zivert, а також трек від Wellboy “Гуси”. Топ-10 музичних відео 2021 року в Україні LOBODA - Родной (Прем'єра кліпу, 2021) Султан Лагучев - Горький вкус | Прем'єра кліпу 2021 Minelli - Rampampam | Official Video MORGENSHTERN - ДУЛО (Prod. Slava Marlow) [Кліп, 2021] NK | НАСТЯ КАМЕНСЬКИХ - КРАСНОЕ ВИНО Тіна Кароль - Скандал (Прем'єра 2021) Max Barskih Zivert — Bestseller | ПРЕМ'ЄРА КЛІПУ Artik Asti - Истеричка (Official Video) Супер Жорік - Чао! Чао! Прем'єра кліпу 2021 Wellboy - Гуси   Про те, які відео були найпопулярнішими на українському YouTube у 2020 році, можна почитати тут. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Палац для Путіна, вДудь і Моргенштерн у гостях у Гордона: що дивилися в Україні на YouTube у 2021 році

Читать на русском

Компанія Google опублікувала рейтинг найпопулярніших відео

Читать на русском
Палац для Путіна, вДудь і Моргенштерн у гостях у Гордона: що дивилися в Україні на YouTube у 2021 році

Компанія Google опублікувала рейтинг найпопулярніших відео

Відеосервіс YouTube користується величезною популярністю, адже там є мільйони відео, які допоможуть дізнатися щось нове, розважитися, або виступатимуть тлом під час приготування їжі. І ось стало відомо, що саме дивилися жителі України у 2021 році.

Команда Google Україна представила традиційний рейтинг найпопулярніших відео 2021 року на YouTube, які зібрали найбільшу кількість переглядів в Україні, - повідомляє Інформатор.

Серед авторських відео 2021 року українські користувачі більше дивилися інтерв'ю відомих людей, а також телевізійні шоу, серіали та розважальний контент. А лідером за кількістю переглядів в Україні стало розслідування Олексія Навального “Палац для Путіна. Історія найбільшого хабаря”. Повністю перша десятка виглядає так:

Топ-10 найпопулярніших авторських відео в Україні у 2021 році

 1. Палац для Путіна. Історія найбільшого хабаря
 2. Антон Лапенко х Олександр Гудков | ЩО БУЛО ДАЛІ?
 3. Івангай - де він пропадав / вДудь
 4. Папік - 1 серія - 2 сезон | Прем'єра серіалу 2021
 5. ВЛАД А4 Став ПРИВИДОМ на 24 Години!
 6. Холостяк 11 – Випуск 1 від 05.03.2021
 7. MORGENSHTERN. Фото члена, у калюжі сечі, зупинка серця, Дудь, Путін, Зеленський. У гостях у Гордона
 8. ЗОНА КОМФОРТУ. Усі серії // Серіал
 9. Майнкрафт ЄвгенБро - Ти не МІГ! Ма Я ЗМІГ! (Офіційний кліп 1 ГОДИНА) [prod. Капуста]
 10. ШОУ «МАСКА» | ВИПУСК 1. СЕЗОН 1
 

Серед музичних відео найбільше переглядів в Україні у 2021 році зібрав кліп на пісню “Родной” від LOBODA. Також серед найпопулярніших відео року: хіт від румунської співачки Minelli “Rampampam”, нові пісні від NK та Тіни Кароль, дует Макса Барських та Zivert, а також трек від Wellboy “Гуси”.

Топ-10 музичних відео 2021 року в Україні

 1. LOBODA - Родной (Прем'єра кліпу, 2021)
 2. Султан Лагучев - Горький вкус | Прем'єра кліпу 2021
 3. Minelli - Rampampam | Official Video
 4. MORGENSHTERN - ДУЛО (Prod. Slava Marlow) [Кліп, 2021]
 5. NK | НАСТЯ КАМЕНСЬКИХ - КРАСНОЕ ВИНО
 6. Тіна Кароль - Скандал (Прем'єра 2021)
 7. Max Barskih & Zivert — Bestseller | ПРЕМ'ЄРА КЛІПУ
 8. Artik & Asti - Истеричка (Official Video)
 9. Супер Жорік - Чао! Чао! Прем'єра кліпу 2021
 10. Wellboy - Гуси
 

Про те, які відео були найпопулярнішими на українському YouTube у 2020 році, можна почитати тут.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.