«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Поліція відкрила кримінальну справу, зараз з'ясовуються всі обставини ситуації
В одній зі шкіл Хмельницького отруїлися п'ятеро учнів. Навчальний заклад вирішили перевести на дистанційне навчання з 9 вересня.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на департамент освіти і науки Хмельницької міськради.
Для стабілізації епідеміологічної ситуації, до отримання результатів лабораторних досліджень роботу харчоблоку в школі припинили.
"Освітній процес із 9 вересня в початковій школі та дошкільному підрозділі буде здійснюватися в дистанційному режимі", - йдеться в повідомленні.
До лікарні потрапили п'ятеро дітей із попереднім діагнозом "харчова токсикоінфекція". В одного з дітей підтверджений COVID-19. Інспектори відібрали на дослідження питну воду, продукти, готові страви (добові проби), змиви з холодильного та технологічного обладнання, інвентарю, посуду. Персонал (11 осіб) лабораторно пройшов обстеження на кишкову групу інфекцій та стафілокок.
Нагадаємо, в Івано-Франківській області отруїлися 18 дітей і дорослий. Крім того, у Вінницькій області від отруєння померли дві сестри 4 і 13 років, ще одна дитина госпіталізована.
Також Інформатор писав, що в реанімації лікарні Харкова померла 3-місячна дитина. Вона могла отруїтися дитячою сумішшю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.