"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
- Цю пісню я співала мамі, коли була маленькою. Зараз я співаю її з тою самою любов'ю, але вже дорослим голосом. Українською мовою. Тому що тепер і я, і країна, і час зовсім інші. Це не кавер. Це моє нове "дякую" мамі... Усім мамам України, - каже SWOIIA.
Його підозрюють в причетності до корупційної схеми в парламенті
Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) повідомило народному депутату Олександрові Юрченку та його посереднику про відкриття для ознайомлення матеріалів справи щодо отримання неправомірної вигоди. Їм повідомили про підозру.
Про це заявили в прес-центрі НАБУ,передає Інформатор .
"За дорученням прокурорів САП детективами НАБУ у справі про отримання народним депутатом України - членом комітету Верховної ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг через помічника хабара повідомлено підозрюваним і їх захисникам про те, що зібрані в ході досудового розслідування докази є достатніми для складання обвинувального акта ", - заявили в НАБУ.
Народному депутатові повідомили про підозру. Йому інкримінують отримання хабара з використанням законних повноважень за ч. 4 ст. 368 і ч. 4 ст. 27 ч. 4 ст. 369 КК України.
Нагадаємо, вчора за рішенням Вищого антікорсуда з народного депутата Олександра Юрченка, якого НАБУ і САП підозрюють в отриманні хабара і причетності до корупційної схеми в парламенті, зняли електронний браслет. Крім того, народні депутати Лео Лерос і Олександр Юрченко побилися в кулуарах Верховної ради.
Також Інформатор писав, все, що відомо про корупційний скандал з депутатом Юрченком.