"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
В Україні спростували черговий фейк російських пропагандистів
Російські пропагандисти поширили фейк про те, що в Україні військкомати нібито оточують селища, щоб роздавати повістки та забирати автомобілі на потреби Збройних Сил України. Однак ця інформація не відповідає дійсності і є лише маніпуляцією ворога.
Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. Пропагандисти поширюють інформацію, що нібито в Старому Селі українські військові силоміць вилучають у місцевих мешканців автомобілі для військових. У вигляді "доказу" пропагандисти публікують уривок з відео між поліцейськими та людьми у камуфляжі та цивільними.
Експерти Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки пояснили, що насправді події відбулися в Старому Селі ще 7 квітня. При цьому це зовсім не має відношення до вручення повісток або вилучення автомобілів для Збройних Сил України.
Насправді 7 квітня в Старому Селі Національна поліція разом з Національною гвардією та Службою Безпеки України проводила дев'ять обшуків за місцями проживання фігурантів кримінальних проваджень. Йдеться про справи, які пов'язані з незаконним видобутком бурштину та незаконним поводженням зі зброєю та боєприпасами.
У результаті того рейду правоохоронці вилучили 5 кілограмів бурштину, а також транспортні засоби та інші речові докази, які є важливими для кримінальної справи.
Російські пропагандисти зганьбилися фейком про Володимира Зеленського. Росіяни опублікували відео, де нібито в центрі Мілана стоїть стенд з портретом українського президента: там можна побачити "отвір" в області носа для збору донатів. Однак спеціалісти одразу вказали на те, що на ролику видні маніпуляції, які одразу дають зрозуміти – відео сфабриковане.
Також російські пропагандисти запустили фейк про Бахмут. У мережі вони опублікували нібито "методичку для українських журналістів", яка забороняє висвітлювати правду про ситуацію в Бахмуті. Проте в Міністерстві оборони України спростували це. За словами заступниці міністра оборони Ганни Маляр, вся інформація в Україні публічна і її точно не треба "передавати папірцями".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.