Ощадбанк змінив режим роботи через ракетні атаки з боку росії

Читать на русском

Безготівкові рахунки здійснюються без обмежень

Читать на русском
Ощадбанк змінив режим роботи через ракетні атаки з боку росії

Безготівкові рахунки здійснюються без обмежень

У зв'язку з масованими ракетними обстрілами 10 і 11 жовтня, Ощадбанк скоригував режим роботи своїх відділень. Про зміни банк поінформував на своєму офіційному сайті. 

"Відділення Ощадбанку працюють там, де це дозволяє ситуація. Протягом дня можливі зміни в графіку їх роботи. Про всі новини в роботі банку ми будемо оперативно повідомляти. Головне для нас – безпека клієнтів та співробітників", — повідомляють в Ощадбанку. 

Також у компанії зазначили, що банківські послуги безперебійно надаються через дистанційні канали Ощадбанку. Для зручності рекомендують використовувати інтернет та мобільний сервіс «Ощад 24/7», «Мобільний Ощад» та CorpLight для юросіб. Вони повноцінно функціонують.

Безготівкові розрахунки картками здійснюються без обмежень з боку Ощадбанку.

Актуальний графік працюючих відділень можна подивитись за посиланням: https://www.oschadbank.ua/aktualnij-rezim-roboti-viddilen-ta-bankomativ 

Про Ощадбанк 

Український комерційний банк, другий за розмірами активів та найбільший за кількістю відділень серед усіх банків України. Перебуває в державній власності. За класифікацією НБУ, є одним із 14 системно важливих банків в Україні у 2020 році

Раніше ми повідомляли про те, як працює Укрпошта у зв'язку з ракетними атаками рф. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.