“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
У своїй заяві ЄС закликав всіх держав-членів до повної співпраці щодо арешту путіна
Уряд Угорщини підтвердив, що глава МЗС Петер Сійярто заблокував спільну заяву країн-членів Європейського Союзу щодо ордера на арешт президента рф володимира путіна від МКС. Але при цьому Будапешт не накладав вето на ордер на арешт путіна. Про це уряд розповів виданню Index.
Так, видання зазначає, що отримало відповідь від уряду про те, що Будапешт не накладав вето на ордер на арешт путіна. А лише виступив проти резолюції, яку Жозеп Боррель хотів видати від імені всіх країн-членів ЄС.
"Міністр закордонних справ Петер Сійярто висловив протест проти цього", - йдеться у коментарі.
Угорський уряд дотримувався позиції, що Боррель повинен був виступити із заявою лише від свого імені. А не від імені всіх країн-членів союзу.
У понеділок, 20 березня, Міністри юстиції країн ЄС випустили заяву на підтримку рішення Міжнародного кримінального суду щодо ордера на арешт путіна. ЄС закликав всіх держав-членів до повної співпраці. Але, як пише Bloomberg, Угорщина цей документ не підписала.
26 міністрів юстиції Європейського Союзу затвердили власну заяву з підтримкою рішення Міжнародного кримінального суду в понеділок, 20 березня. Угорщина її теж не підписала. Текст містить уже більш різкі формулювання. Зокрема, політики висловили "рішучу" підтримку МКС та назвали російську війну проти України "загарбницькою" і такою, що "грубо порушує" міжнародне право.
"Триваючі смертоносні та невибіркові удари по цивільному населенню й цивільній інфраструктурі є міжнародними злочинами. Країни-члени ЄС неодноразово закликали росію зупинитися. Відповідальність за основні міжнародні злочини, скоєні в Україні, є пріоритетом для держав-членів ЄС, і ми пропонуємо нашу повну підтримку МКС, Україні та міжнародній спільноті в їхніх зусиллях з притягнення до відповідальності винуватців", – йдеться у заяві міністрів юстиції.
У Bloomberg припустили, що позиція Будапешта може бути розкрита під час зустрічі лідерів ЄС в Брюсселі. Вона пройде 23-24 березня.
Нагадаємо, Угорщина не хоче брати участь у закупівлі ЄС боєприпасів для України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.