«Косатка» — це символ єдиної сили у безмежному океані життя. У пісні герої клянуться ділити всі дні навпіл, не зважаючи на шторм, холод чи далекі міста. Їхня історія — про відданість і вміння залишатися поруч навіть тоді, коли між ними мости, моря і тисячі кілометрів.
Серед українських воїнів бойових втрат немає
Впродовж поточної доби, 19 січня, в районі проведення операції Об'єднаних сил було зафіксовано одне порушення режиму припинення вогню.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр ООС .
У Водяного на Приазов'ї російсько-окупаційні війська відкривали вогонь в бік українських позицій з автоматичних станкових гранатометів, станкового і ручних протитанкових гранатометів, а також великокаліберного кулемету.
На обстріл наші захисники дали противнику адекватну відповідь.
Про факти порушення режиму припинення вогню українська сторона повідомила представникам ОБСЄ.
Серед українських воїнів бойових втрат немає.
Сьогодні сапери ДСНС розмінували майже 2 гектари території.
Раніше Інформатор повідомляв, що через коронавірус в Україні зменшили кількість співробітників ОБСЄ .
Крім того, президент ОБСЄ стурбований порушеннями припинення вогню на сході України .