«Цей текст дуже болючий і сидів у мені як справжня сповідь. Свій куплет я написав за п’ятнадцять хвилин, але вперше за понад двадцять років я не просто плакав — я буквально вив, поки писав його. Через творчість я проживаю цей біль і ніби проліковую себе», — говорить ХАС.
Стріляли в районі Новомихайлівки та Богданівки
Впродовж поточної доби, 5 лютого, в районі проведення операції Об'єднаних сил зафіксували три порушення режиму припинення вогню.
Бойових втрат серед українських захисників немає.
Неподалік від Новомихайлівки супротивник відкривав вогонь з ручних протитанкових гранатометів і стрілецької зброї.
Також поблизу цього населеного пункту зафіксували проліт БПЛА противника з перетином лінії розмежування, він замінував позиції Об'єднаних сил міною ПОМ-2.
Окупанти прицільно обстріляли українські позиції з автоматичної станкового гранатомета і в районі населеного пункту Богданівка.
Про факти порушення режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомили представникам ОБСЄ.
Сьогодні сапери ДСНС розмінували майже 6 гектарів території і передали на знищення 153 вибухонебезпечних предметів.
Раніше Інформатор повідомляв, що на Донбасі бойовики знищують елементи систем відеоспостереження .
Також повідомлялося, що українська сторона відреагувала на доктрину «Русский Донбас».