"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
«Ліфт» — про внутрішню трансформацію. Про той момент, коли залишаєшся сам на сам із собою у замкненому просторі й не можеш втекти від розмови з власним «Я».
Четверо українських захисників загинули, двоє отримали поранення
У п'ятницю, 26 березня, збройні формування Російської Федерації двічі порушили режим припинення вогню. Четверо українських бійців загинули, двох вдалося врятувати.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на штаб ООС.
Бойовики здійснили прицільний обстріл позицій українських захисників неподалік від населеного пункту Шуми із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм, автоматичних станкових гранатометів і великокаліберних кулеметів.
У тому ж напрямку, в передмісті селища Майорськ, супротивник відкривав вогонь з великокаліберних кулеметів, ручних протитанкових гранатометів і стрілецької зброї.
Внаслідок обстрілу четверо військовослужбовців зі складу Об'єднаних сил загинули, двоє отримали поранення.Пораненим воїнам оперативно надали першу медичну допомогу і доставили до лікувального закладу.
Командування Об'єднаних сил висловлює щирі і глибокі співчуття рідним і близьким загиблих захисників.
На обстріли окупантів наші захисники відкривали вогонь. Українська сторона повідомила про порушення до ОБСЄ.
За поточну добу сапери ДСНС України розмінували майже 3 гектари території і передали на знищення 175 вибухонебезпечних предметів.
Раніше Інформатор повідомляв, окупанти шість разів обстріляли українські позиції і атакували їх з квадрокоптера .
Також писали, що на Донбасі постійно знаходиться близько 50 снайперів РФ .