Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Країни відчувають значні економічні наслідки, пов'язані з нинішніми проблемами у сфері освіти
Деякі школи зараз зачинені на літні канікули, деякі - продовжують працювати. Однак понад 600 мільйонів школярів в країнах, де триває навчальний рік, позбавлені можливості навчатися через пандемію. Закриття шкіл призвело до зростання показників насильства і вагітностей серед дітей.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Організації Об'єднаних Націй .
У дитячому фонді пропонують якнайшвидше відновити роботу шкіл всюди в світі.
У країнах з низьким рівнем доходу у багатьох школярів немає комп'ютерів, смартфонів або навіть доступу в інтернет, через що в умовах карантину вони практично повністю позбавлені можливості навчатися.
Але мова йде не тільки про навчання, а й про безпеку, спілкування з друзями і належне харчування. Замість усього цього дітям довелося зіткнутися з тривогою, насильством і вагітністю у підлітковому віці.
В Уганді з березня минулого року по червень цього року кількість вагітностей серед 10-24-річних, які звернулися за медичною допомогою, збільшилася більш ніж на 20%.
Економічні втрати
Існують серйозні економічні наслідки, пов'язані з нинішніми проблемами в сфері освіти. Згідно з доповіддю Світового банку, мова йде про втрату не менше 10 трильйонів доларів. Освіта збільшує заробітки на 10% в рік.
Сьогодні перед багатьма лідерам держав стоїть складний вибір - запроваджувати обмеження або стикатися з поширенням коронавірусу. У ЮНІСЕФ вважають, що при цьому необхідно виходити з того, що школи повинні зачинятися останніми і відчинятися першими.
«Є явні докази того, що початкові і середні школи не входять до переліку основних факторів передавання захворювання», - заявив представник ЮНІСЕФ. При цьому втрати, пов'язані з тим, що діти не ходять до школи, можливо, ніколи не зможуть бути відшкодовані.
Нагадаємо, через пандемію COVID-19 глобальний прогрес з викоренення дитячої праці призупинився вперше за 20 років. Крім того, уряд України схвалив комплекс рішень, які спрямовані на вдосконалення системи захисту прав дитини.Зокрема, планують підвищити розмір державної допомоги при народженні чи усиновленні дитини.
Раніше Інформатор писав, що зі школи в Нігерії озброєні люди викрали більше 140 школярів і повели їх до лісу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .