Ольга Харлан віддала руку та серце мушкетеру з Італії

Дворазова олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан заручилась зі своїм італійським бойфрендом Луїджі Самеле

Ольга Харлан
Ольга Харлан зручилась з італійським фехтувальником. Фото: Instagram

Українська шаблістка Ольга Харлан виходить заміж. Фехтувальниця прийняла пропозицію руки та серця від свого коханого Луїджі Самеле. Чоловік теж фехтувальник та, як і Ольга Харлан, вигравав медалі Олімпійських ігор.

Харлан розповіла про Олімпіаду

Ольга Харлан виходить заміж

Дворазова олімпійська чемпіонка і шестиразова чемпіонка світу Ольга Харлан отримала пропозицію вийти заміж. Обранцем української красуні став італійський шабліст Луїджі Самеле. Про заручини Ольга Харлан оголосила у соцмережах та виклала фото з обручкою на пальці. Пропозиція стала для спортсменки несподіванкою.

"Несподівано. Я сказала "так", - написала Ольга Харлан в Instagram.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Kharlan Olga (@olgakharlan)

Пара давно перебуває у відносинах

Ольга Харлан та Луїджі Самеле вирішили офіційно оформити відносини. Фехтувальники зустрічаються більше шести років. Вони познайомились в той час, коли Ольга перебувала у шлюборозлучному процесі зі своїм першим чоловіком. Союз Харлан з фехтувальником Дмитром Бойком розпався, бо пара не витримала постійної розлуки.

"Я завжди знала, що є такий Луїджі Самеле, італієць, хороший спортсмен, фехтувальник і симпатичний хлопець. У 2017 році я довго не бачила свого чоловіка. І їздила на турніри з подругою, але не фехтувати, а просто подивитися, розважитися. У мене якраз був вільний час. І на якихось змаганнях ми з Джі поговорили.

І я наступного ранку встала з таким почуттям: цікаво, це було якось цікаво... Зрозуміло, що симпатія якась була. Я зрозуміла, що він дуже хороша і відверта людина і не схожий на всіх італійців. Із самого початку бачила в ньому якусь родзинку, він був не типовий італієць, і це мені імпонувало, дуже сильно", – розповідала Ольга Харлан в інтерв'ю Dorotye.

Луїджі Самеле давно спостерігав за Харлан

Вперше італійський спортсмен помітив Ольгу Харлан давно. На той час йому було 18 років, а Ользі – 15 років. Луїджі помітив красиву дівчину і навіть непомітно сфотографував.

Луїджі Самеле тричі вигравав чемпіонат Європи та неодноразово був призером європейської та світової першості. Також в активі італійця чотири медалі Олімпійських ігор. Італійський фехтувальник здобував бронзові медалі у Лондоні-2012 та Парижі-2024, а також виграв дві срібні нагороди (індивідуальні та командні змагання) у Токіо-2020.

Кого Ребров викликав на матчі Ліги націй - 2024/2025

В головну заявку потрапили 26 футболістів

Головний тренер знов довіряє Андрію Луніну

Раніше Інформатор повідомляв, що НОК України визначив найкращих спортсменів серпня. Ними стали легкоатлетка Ярослава Магучіх та боксер Олександр Хижняк. Обидва атлети вигравали золоті медалі на Олімпіаді-2024 в Парижі.

Також ми розповідали, що мер Парижа Анн Ідальго хоче надовго залишити у місті атмосферу Олімпіади. З Ейфелевої вежі не будуть прибирати конструкцію з п’яти олімпійських кілець. Щоправда замінять її на легшу.