"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Dark Disco» — це синтез рейв-естетики, бароко та готики. Основу відео становить танець як головна мова оповіді, а центром кліпу майже повністю є сама Jerry Heil — її пластика, погляд і рух.
Аукціон на підтримку ЗСУ
Благодійний вечір відбувся у Києві, у КВЦ «Парковий». Олександр Пономарьов та DZIDZIO виконали свої найвідоміші хіти, а ведучим вечора був Юрій Горбунов. Головною подією став благодійний аукціон, де серед лотів були представлені речі та предмети, які належали політикам, діячам культури, зіркам спорту та шоу-бізнесу.
Як повідомили організатори заходу, найдорожчий лот вечора було продано за 7 тис. дол., а найдешевший – за 600 дол.
Усі кошти з аукціону будуть спрямовані на допомогу ЗСУ та на підтримку внутрішньо переміщених осіб зі сходу України. Частина піде на реконструкцію шести квартир для родин з Бахмута та Луганщини, інша частина – на дрони, тепловізори, пікапи та інше необхідне захисникам.
Це вже не перший подібний захід Олександра Пономарьова та DZIDZIO. У січні вони провели аналогічну благодійну вечерю у Буковелі. Тоді вдалося зібрати майже 2 млн грн. На ці гроші був куплений безпілотник, який передали 57-й бригаді.
Раніше Інформатор писав, що Олександр Пономарьов та DZIDZIO відвідали вихованців сімейного дитячого будинку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.