«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Постраждалих немає
У середу, 27 квітня, о 6:45 окупанти завдали повторного ракетного обстрілу по мосту через Дністровський лиман на Одещині.
Про це повідомив голова правління "Укрзалізниці" Олександр Камишін, – передає Інформатор.
Постраждалих залізничників нема.
"Ступінь ураженості інфраструктури зможемо визначити після закінчення повітряної тривоги", - заявив Камишін.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: з відкритих джерел