Окупанти знищили в Україні 40 асфальтобетонних заводів і 200 дорожніх баз: фото злочинів

Читать на русском

Оккупанты также похитили с базы горюче-смазочные материалы

Читать на русском
Окупанти знищили в Україні 40 асфальтобетонних заводів і 200 дорожніх баз: фото злочинів

Оккупанты также похитили с базы горюче-смазочные материалы

Втрати потужностей дорожніх компаній України через дії військ держави-терориста росії на сьогодні склали вже 200 виробничих баз та 40 асфальтобетонних заводів.

Про це розповіли в Укравтодорі та оприлюднили фото однієї з рограбованих баз компанії Автомагістраль-Південь у тимчасово окупованому Токмаку.

Окрім знищеної техніки, російські окупанти також викрали з бази паливно-мастильні матеріали і пограбували склади.

«Внаслідок збройної агресії усі проєкти будівництва, капітального та поточного середнього ремонту державних доріг довелося заморозити. Без роботи залишилися тисячі працівників підрядних організацій, в тому числі державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України», - розповіли в Укравтодорі.

Загальні втрати галузі наразі важко підрахувати. Лише один асфальтобетонний завод коштує кілька десятків мільйонів гривень. До того ж, за даними Укравтодору, окупантами було пошкоджено та знищено «пів тисячі автомобілів різних видів, більш ніж 300 одиниць спеціальної техніки, кожна з яких вартує не менше 3-4 мільйонів гривень: котки, грейдери, навантажувачі, маніпулятори, цистерни тощо».

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко заявив, що, попри бойові дії, що тривають, відновлення інфраструктури, зруйнованої росіянами, припинятися не буде, оскільки не можна залишати людей жити на руїнах.