Окупанти влучили в енергооб’єкти Київській, Вінницькій та Одеській областях, – Шмигаль про наслідки ракетної атаки рф

Читать на русском

Прем’єр-міністр України розповів, як країна витримала нову атаку

Читать на русском
Окупанти влучили в енергооб’єкти Київській, Вінницькій та Одеській областях, – Шмигаль про наслідки ракетної атаки рф
Денис Шмигаль прокоментував новий ракетний удар по Україні

Прем’єр-міністр України розповів, як країна витримала нову атаку

5-го грудня Денис Шмигаль прокоментував нову масовану ракетну атаку з боку рф. Силам ППО вдалося збити переважну частину ворожих боєприпасів. Влучання наразі зафіксовані в декількох областях, через що вводяться тимчасові екстрені відключення електропостачання. 

Про це Шмигаль повідомив на своїй офіційній сторінці в Facebook. За його словами, рф знову спробувала занурити нашу країну в темряву. Проте, це в них не вийшло, і досягти ворог зміг тільки тимчасових труднощів у деяких наших містах. Усе завдяки професійній роботи наших сил ППО. 

«Енергетична система країни функціонує та залишається цілісною. Були влучання в енергоооб’єкти у Київській, Вінницькій, Одеській областях. У деяких регіонах вимушено застосовано екстрені відключення для збалансування системи й уникнення аварій. Рятувальники вже працюють над ліквідацією наслідків атаки, аби повернути світло в кожну домівку», – зазначив Денис Шмигаль.

Окремо він також зазначив, що свій новий терористичний удар росія завдала саме в річницю підписання Будапештського меморандуму. Таким чином рф наглядно демонструє, наскільки вона прагне дотримуватися власноруч наданих гарантій безпеки. На всіх російських терористів чекає справедлива відплата, а нам потрібно вірити в перемогу та наших захисників. 

Масована ракетна атака на Україну 5-го грудня

У цей день рашисти здійснили чергову спробу масово закидати ракетами наші енергетичні об’єкти. Завдяки вмілій роботи ППО, понад 60 із приблизно 70 зафіксованих ракет вдалося знешкодити в повітрі. Завдяки цьому критичних наслідків для нашої інфраструктури вдалося уникнути. 

Тим не менш, місцями зафіксовано декілька прильотів по енергооб’єктам. Це призвело до місцевих знеструмлень та проблем з водопостачанням. Наразі в Україні в декількох областях діють екстрені відключень – усі графіки скасовуються. Енергетики роблять усе можливе, аби відновлення пройшло якомога швидше. 

Нагадаємо, що одна з ракет, під час масованого обстрілу України, впала в Молдові.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.