"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
«Ліфт» — про внутрішню трансформацію. Про той момент, коли залишаєшся сам на сам із собою у замкненому просторі й не можеш втекти від розмови з власним «Я».
Мета – посіяти панічні настрої серед населення
Росія почала новий етап спеціальних інформаційних операцій проти України. Його мета – посіяти панічні настрої серед населення.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України.
"В інформаційному просторі України масово розповсюджуються фейки. Використовуючи, зокрема, теракт в Оленівці, ворог знаходить приводи для постійного інформаційного терору та залякування. Він має завдання дестабілізувати та деморалізувати українське суспільство", - йдеться в повідомленні.
У розвідці додають, що агресор поширює недостовірну інформацію та намагається маніпулювати суспільством, підштовхнути до дій, які можуть дестабілізувати країну в період війни.
"Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими закликає дотримуватися інформаційної гігієни. Україна робить усе можливе для повернення полонених, їхнього обміну, а також розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин", - зазначає ГУР.
Нагадаємо, за даними розвідки, росія формує біля України ще одне ударне угруповання.
Також Інформатор писав, що окупанти тиснуть з усіх боків фронту, щоб прорватися до великих міст Донецької області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.