“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Один з постраждалих у тяжкому стані
Російські війська обстрілюють Херсонську область з реактивних систем залпового вогню «Град». У селищі Нововоронцовка пошкоджено житлові будинки, школу, є поранені.
Про це повідомляє Херсонська обласна прокуратура, – передає Інформатор.
Бойовики продовжують підступно обстрілювати населені пункти Херсонщини. Внаслідок чергового ворожого обстрілу селища Нововоронцовка пошкоджено житлові будинки та школа. Місцеві жителі зазнали осколкових поранень.
«У вкрай тяжкому стані до лікарні доставлено чоловіка з пораненням шиї та переломом основи черепа», – заявили в прокуратурі.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України).
Нагадаємо, бойовики обстріляли місто у Запорізькій області та влучили у багатоповерхівки, загинули 2 особи, ще чотири – у лікарні.
Крім того, окупанти продовжують обстрілювати Харківську область, є жертви.
Також Інформатор писав, що рашисти викрали водія волонтерського автобуса із Попасної для створення пропаганди.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: з відкритих джерел