Колись в народі говорили: "Така була щаслива, що аж на столі танцювала". Нехай кожна дівчина в житті відчує справжнє щастя, яке змусить її поділитись ним із своїми подругами. Отож, ловіть трек для ваших дівич-вечорів.
Ще шестеро дістали поранення
Внаслідок сьогоднішніх обстрілів російськими окупантами Харкова та області загинули щонайменше троє людей, поранення отримали ще шестеро.
Як передає Інформатор, про це повідомив Telegram – голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
"Сьогодні з артилерії росіяни обстрілювали Харків та села Черкаська Лозова, Слатине Харківського району та Коробочкіне Чугуївського району. За попередньою інформацією, загинули щонайменше 3 особи. Ще 6 людей отримали поранення. Масштаб руйнувань та остаточна кількість постраждалих встановлюється", - повідомив він.
За словами Синєгубова, обстріл сьогодні ще може продовжитися, наразі перебувати на вулицях зараз дуже небезпечно.
Синєгубов закликав за можливості залишатися в укриттях, оскільки загарбники влаштували справжній терор проти мирного населення, обстрілюючи беззбройних людей.
Нагадаємо, що щоб торгувати паливом з Криму,
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.