“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Їх планують розмістити на Північному кордоні України
Іран може передати росії балістичні ракети для війни проти України. Вони несуть загрозу, оскільки мають велику швидкість польоту та більшу точність. У нашої країни не має ефективних засобів боротьби проти цих ракет.
Про це в ефірі телемарафону повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. За його словами, загроза використання балістичних ракет є, і вона не є новою. Адже Україна вже стикалася з більшою грозою у перші дні повномасштабного російського вторгнення. Тоді російські балістичні ракети "Іскандер-М" атакували Україну разом із "Точками У" та застосовувалися широко по всій країні.
Країна-агресорка має дефіцит балістичних ракет, запаси вичерпані. Тому росія попросила допомоги в Ірану, який зголосився надати балістику. Такий тип ракет є більш небезпечним, ніж інші, якими росія і раніше обстрілювала Україну. Наразі українські військові не мають ефективних засобів боротьби проти них.
"Проти балістичних ракет, на жаль, немає в нас ефективного захисту. Це балістика, вона летить фактично з космосу, летить на величезній швидкості вниз. Збивати їх фактично нереально, але протидіяти можна різними способами", - пояснив Ігнат.
Він закликав українців дотримуватися сигналів повітряної тривоги. Також важливо прислуховуватися до даних розвідки.
"Найкращий спосіб — знищити їх там, звідки їх запускають. А це дальність ракет 300 і 700 кілометрів. Тому різні методи впливу, "бавовни" є, їх ніхто не скасовував", - підкреслив Ігнат.
Ігнат наголосив, що треба перевірити наскільки ефективні іранські ракети. Адже їх виготовили в умовах санкцій.
Мобілізованих росіян забезпечують бронежилетами і шоломами іранського виробництва. Найближчим часом заплановано передачу 3 000 одиниць бронезахисту – 1 500 бронежилетів, 1 500 шоломів виробництва "Milad" (Іран). Зараз іранська амуніція знаходиться на складі 1061 центру матеріально-технічного забезпечення 3 мотострілецької дивізії (солоті/валувайки, білгородської області).
Також з Ірану в джанкой прибула група радників Корпусу вартових ісламської революції для надання допомоги у бойовому застосуванні та удосконаленні безпілотників типу "Shahed-136" та "Mohajer-6". Сами ними атакують мирні міста України.
Нагадаємо, ППО та авіація збили 12 із 13 іранських дронів над Україною. Крім того, загарбники розгорнули шпиталь на Донеччині, він уже переповнений пораненими.
Також Інформатор писав, що на даху енергоблоку Запорізької АЕС окупанти встановили військове обладнання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.