«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Я пройшов всі 5 стадій від заперечення до прийняття, аби написати цю веселу пісню», – розповів співак.
Військові рф обговорюють варіанти уникнення участі у війні з українцями. Один з варіантів - написання рапорту командиру
Головне управління розвідки публікує перехоплення окупантів, в якому військові рф між собою діляться інформацією, як відмовитися від участі у війні. Судячи з запису розмови, потрібно тільки правильно написати рапорт командиру. Але так щастить тільки тим, у кого й так не все добре зі здоров'ям.
Повне відео з перехопленням публікує YouTube-канал відомства. У розмові окупант підказує іншому попросити у командира пройти ВЛК за станом здоров'я, сподіваючись на комісування.
"А ти зараз де? У располагє у себе? Значить так. Наказ командира. Можеш сказати своєму командованню, що наказ головного Штабу, сідаєш зараз, знімаєш з себе всю цю *б*ніну, яку на тебе надягли вже. Надягли вже на тебе всю х*йню цю? А ось не давайся, щоб наділи, бл*дь. Сідаєш і пишеш рапорт командиру МПБ (медичний пункт батальйону - Ред.). Я такий-то такий-то. Посада, звання, всю х*йню оцю свою вказуєш, бл*дь, з якої роти, з якої чого... Відмовляюся від участі у активних бойових діях у зв'язку з проходженням ВЛК за станом здоров'я. Зрозумів? Дата, підпис", - говорить один росіянин іншому.
Потім цей рапорт підказує закинути якомусь Сергію "Стрижу" (ймовірно, лікарю). Нагадаємо, що така схема працює дещо у зворотньому напрямку. Так, військовослужбовці дійсно можуть написати рапорт на звільнення, якщо після ВЛК вас визнали непридатним до служби. Яким чином комісуватися самостійно - невідомо. Проте, судячи з розповіді, лазівки такі росіяни мають. І користуються цим.
Відео містить нецензурну лексику - 18+
Розповіді "рашистів" - це окрема стаття злочинів, в яких деякі з них не цураються зізнаватися навіть по телефону, які часто-густо прослуховують розвідники. Так, в одному з окупованих населених пунктів літнього чоловіка розстріляли в підвалі, після чого закидали гранатами і спалили. Росіянин зізнається, що чоловіка вбили за те, що той, як вони думали, наводив на окупантів удари ЗСУ.
Один з окупантів у перехопленій розвідниками розмові зізнавався, що на війну проти України його заманили брехнею. За його словами, він мав їхати на службу під Вороніж. Але в результаті його підрозділ відправили на захоплення Лиману Донецької області. Тепер він скаржиться на жорстку відсіч.
Також окупанти нерідко жаліються, що командування практично змушує їх ходити по мінних полях, їм не привозять воду. Нерідко окупанти скаржаться родичам на п'яних командирів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.