"Випуск цієї роботи — моя особиста революція і водночас новий, можливо навіть забутий, погляд на поп, як на музику, що несе глибші сенси, говорить про важливе й здатна доносити складні думки через через жанр, що історично охоплює великі маси людей", — Jerry Heil.
Під обстріл потрапило місто Середино-Буда
Російські окупанти у вівторок, 22 серпня, обстріляли зі своєї території місто Середина-Буда в Шосткинському районі Сумської області. Постраждали чотири людини.
Про це повідомляє Офіс генерального прокурора. Уточнюється, що обстріл стався близько 13:00, вогонь вівся з гранатометів.

Осколками було посічено фасади приватних будинків і пошкоджено автомобілі. У прокуратурі відзвітували про початок розслідування за фактом порушення законів і звичаїв війни.

Влітку окупанти посилили обстріли регіону. 2 червня рф обстріляла Хотинську громаду Сумської області та прикордонні території Харківщини. Внаслідок ворожих атак є загиблі та поранені.
У ніч проти 4 червня російські окупанти атакували Сумську область. Зокрема, було використано ударні дрони-камікадзе типу “Шахед”. Відомо, що один “Шахед” влучив на території Середино-Будської громади. Внаслідок вибуху пошкодження отримали будівля агрофірми, приміщення майстерні та два приватні автомобілі. Крім того, через мінометний обстріл зафіксували шість вибухів.
Також 14 червня російські загарбники 19 разів обстріляли прикордоння Сумської області. Всього за добу було зафіксовано 122 вибухи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.