«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Я пройшов всі 5 стадій від заперечення до прийняття, аби написати цю веселу пісню», – розповів співак.
Це найманці з 31 країни світу
Офіс генпрокурора розслідує кримінальні справи стосовно 250 іноземних найманців, які беруть участь в бойових діях у складі незаконних збройних формувань Росії проти України.
Про це повідомив заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов в інтерв'ю «Дзеркалу тижня»,- передає Інформатор .
«Що стосується інших іноземних громадян, то в нас є кримінальні провадження, зареєстровані за фактом участі 250 найманців з 31 країни світу. Географія широка: Європа, Азія, Америка», - повідомив він.
Мамедов додав, що серед найманців переважно снайпери, кулеметники, розвідники і артилеристи в таких іррегулярних, не передбачених законом збройних формуваннях як «Схід», «Привид», «Оплот», «П'ятнашка» та інші. Деякі з них ставали командирами дивізіонів та рот.
В цілому ж ОГПУ розслідує понад 20 тисяч кримінальних злочинів в більш ніж п'яти тисячах провадженнях. Ця статистика охоплює всі злочини, пов'язані зі збройним конфліктом. В них фігурує майже 9,5 тисяч осіб, з яких сотні громадян РФ, зокрема вище політичне та військове керівництво країни-агресора.
Нагадаємо, за минулу добу збройні формування РФ на Донбасі чотири рази порушили режим припинення вогню.При цьому ситуація в районі проведення операції Об'єднаних сил залишається контрольованою.