Головна
Україна
Події
22:07, 23 Червня
Информатор UA

Интро

Європейський мовний союз повідомив, що наступний пісенний конкурс "Євробачення" не проводитимуть в Україні попри перемогу. Все через війну. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт організації. "ЄМС повністю розуміє розчарування, яке викликало оголошення про те, що пісенний конкурс Євробачення 2023 (ESC) не може бути проведений в Україні, країні-переможниці цього року. Рішення керувалося відповідальністю ЄМС щодо забезпечення виконання умов для гарантування безпеки та безпеки всіх, хто працює та бере участь у заході, планування якого має розпочатися негайно в країні перебування", - повідомив мовник. ЄМС додав, що принаймні 10 тисяч людей зазвичай акредитовано для роботи або на пісенному конкурсі Євробачення. Також на подію приїдуть ще 30 000 шанувальників з усього світу. Їхній добробут головна турбота спілки. У правилах пісенного конкурсу Євробачення зазначено, що подію можна перенести в форс-мажорних ситуаціях, таких як війна. Спілка також посилається на коментарі генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга, що війна в Україні "може зайняти роки". "Що стосується можливості проведення конкурсу в прикордонному районі поблизу сусідньої країни, то технічні характеристики пропонованих місць та відсутність необхідної навколишньої інфраструктури не відповідають вимогам ЄМС", - йдеться у повідомленні. Раніше в ЄМС зазначали, що право проведення конкурсу у 2023 році перейде Британії, яка посіла друге місце. Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Британії БорисДжонсон відреагував на заяву організаторів про те, що вони ведуть переговори про проведення конкурсу у Великій Британіїчерез війну. Він заявив, що Україна може і повинна провести . Також Інформатор писав, що вУкраїні після перемоги Kalush на 68 дівчатокназвали Стефанія. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Офіційно. Наступне "Євробачення" не проводитимуть в Україні через війну

Читать на русском
Офіційно. Наступне "Євробачення" не проводитимуть в Україні через війну

Зараз шукають іншу країну для проведення конкурсу

Європейський мовний союз повідомив, що наступний пісенний конкурс "Євробачення" не проводитимуть в Україні попри перемогу. Все через війну.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт організації.

"ЄМС повністю розуміє розчарування, яке викликало оголошення про те, що пісенний конкурс Євробачення 2023 (ESC) не може бути проведений в Україні, країні-переможниці цього року. Рішення керувалося відповідальністю ЄМС щодо забезпечення виконання умов для гарантування безпеки та безпеки всіх, хто працює та бере участь у заході, планування якого має розпочатися негайно в країні перебування", - повідомив мовник.

ЄМС додав, що принаймні 10 тисяч людей зазвичай акредитовано для роботи або на пісенному конкурсі Євробачення. Також на подію приїдуть ще 30 000 шанувальників з усього світу. Їхній добробут – головна турбота спілки.

У правилах пісенного конкурсу Євробачення зазначено, що подію можна перенести в форс-мажорних ситуаціях, таких як війна.

Спілка також посилається на коментарі генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга, що війна в Україні "може зайняти роки".

"Що стосується можливості проведення конкурсу в прикордонному районі поблизу сусідньої країни, то технічні характеристики пропонованих місць та відсутність необхідної навколишньої інфраструктури не відповідають вимогам ЄМС", - йдеться у повідомленні. 

Раніше в ЄМС зазначали, що право проведення конкурсу у 2023 році перейде Британії, яка посіла друге місце.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон відреагував на заяву організаторів «Євробачення» про те, що вони ведуть переговори про проведення конкурсу у Великій Британії через війну. Він заявив, що Україна може і повинна провести «Євробачення-2023».

Також Інформатор писав, що в Україні після перемоги Kalush на «Євробаченні» 68 дівчатокназвали Стефанія. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.