"Подивіться, що сталося зараз, менш ніж за 100 днів ця нова адміністрація завдала стільки шкоди і стільки руйнувань, що перехоплює дух"
«В той день» - це ностальгія, голос покоління, яке пам’ятає світ без війни, коли дитинство було сповнене сміху, двори — друзями, а головними переживання були ігри до темноти і щоб мама якнайпізніше покликала додому, або ж вибір рингтону чи касети на програвачі.
Долар коштує 36,56 гривні
На четвер, 6 липня, Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс долара на рівні 36,56 гривні. Він залишився незмінним. Ціна євро зупинилася на рівні 39,78 гривні.
Про це свідчать дані на сайті регулятора. Порівняно з попереднім банківським днем євро впав у ціні 7 копійок.
Усі експерти одностайні: значних коливань курсу валют поки не буде. Олег Пендзин відзначив, що Нацбанк зараз тримає під контролем як безготівковий, так і готівковий ринок.
"Завдяки закордонній фінансовій допомозі, регулятор, попри війну зумів збільшити золотовалютні резерви (ЗВР) до 39,5 млрд доларів, це максимум за останні 11 років", - розповів ТСН.ua Пендзин.
Експерт нагадав, що рік тому обсяг ЗВР був меншим майже вдвічі – 21 мільярд доларів. За словами Олександра Охріменка, Україну завалили валютою, тому говорити про девальвацію гривні не можна.
"Але й ревальвації, тобто зниження, не буде, поки Нацбанк тримає стабільним офіційний курс", - додав Олександр Охріменко.
Андрій Шевчишин звернув увагу на те, що разом із припиненням падіння курсу готівкового долара розширився спред (різниця між курсами покупки та продажу). Це, на його думку, є додатковим показником того, що долар перестане дешевшати.
Нагадаємо, НБУ дозволив українцям перекази у валюті за кордон, але не для всіх. Крім того, в Україні сповільнилася інфляція.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.