«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Кольє» – це стовідсоткове влучання в мої сенси, мою аудиторію та в те, що мені хотілося б нести людям», – розповів автор пісні.
Тому невідомо, чи ухвалять сьогодні міністри рішення про ембарго.
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що запровадження нафтового ембарго проти росії підтримують практично всі члени ЄС, але одна держава продовжує чинити опір.
Про це Кулеба заявив після участі у засіданні міністрів закордонних справ ЄС, передає Інформатор.
Він сказав, що помітив серед міністрів ЄС практично одностайну підтримку ембарго – крім однієї країни. Тому невідомо, чи ухвалять сьогодні міністри рішення щодо ембарго.
"Не буде перебільшенням сказати, що є лише одна країна, яка продовжує блокувати запровадження нафтового ембарго. ЄС має знайти рішення, як вирішити питання стурбованості цієї країни, та як зробити ембарго реальністю", – заявив міністр.
Він не став озвучувати, що це за країна, проте зрозуміло, що йдеться про Угорщину, яка публічно оголосила свою опозицію до нафтових санкцій.
Глава МЗС наголосив, що у цьому питанні Європейському Союзу важливо зберігати єдність та не допустити розколу.
"Час стікає. Росія продовжує отримувати гроші та інвестувати їх у війну", - попередив Кулеба про необхідність якнайшвидшого вирішення питання.
Міністр також заявив, що не вірить у те, що ЄС виключить нафту з шостого пакету через те, що не зможе знайти рішення. "Я вірю, що ембарго буде запроваджене. Питання - коли та якою буде ціна", - додав міністр.
Зазначимо, що раніше прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав шостий пакет санкцій проти росії історичною помилкою.
Нагадаємо, раніше Єврокомісія представила шостий пакет санкцій проти росії через воєнну агресію проти України. Він буде складатися з чотирьох частин, включаючи постачання сирої нафти з рф, яке повинно припинитися протягом 6 місяців, а продуктів нафтопереробки – до кінця року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.