Головна
Україна
Події
14:49, 15 Квітня
Информатор UA

Интро

Об'єднані Арабські Емірати направили літак із 50 тоннами гуманітарного вантажу та машинами швидкої допомоги для України. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на посольство України в ОАЕ. На борту знаходяться 50 тонн допомоги та повністю обладнані автомобілі швидкої допомоги. Літак приземлився у Варшаві і потім вирушить до України. "ОАЕ направили черговий літак з гуманітарною допомогою Україні. 50 тонн гуманітарного вантажу та повністю обладнані машини швидкої допомоги", - йдеться у повідомленні. До речі, вантаж до Варшави було доставлено українським літаком Ан-124. Заступник міністра закордонних справ України Дмитро Сеник подякував колегам з ОАЕ за швидку відповідь на гуманітарні виклики. "Кожен літак демонструє справжні зусилля Еміратів щодо забезпечення життєво необхідних потреб українців, які постраждали від російської військової агресії", - зазначається у повідомленні. Посол ОАЕ в Україні Салем Ахмад Аль-Каабі зазначив, що у березні Емірати створили повітряний міст та забезпечили передачу Україні продовольства та медичної допомоги.   Нагадаємо, Франція передасть Україні пожежні машини та карети швидкої допомоги. Окрім того, Канада відправляє до Польщі військових для допомоги українським біженцям. Також Інформатор писав, що Південна Корея передасть Україні бронежилети, каски та аптечки. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ОАЕ відправили в Україну 50 тонн гуманітарки та машини швидкої допомоги

Читать на русском

ОАЕ відправили 50 тонн гуманітарки та машини швидкої допомоги для України

Читать на русском
ОАЕ відправили в Україну 50 тонн гуманітарки та машини швидкої допомоги

ОАЕ відправили 50 тонн гуманітарки та машини швидкої допомоги для України

Об'єднані Арабські Емірати направили літак із 50 тоннами гуманітарного вантажу та машинами швидкої допомоги для України.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на посольство України в ОАЕ.

На борту знаходяться 50 тонн допомоги та повністю обладнані автомобілі швидкої допомоги. Літак приземлився у Варшаві і потім вирушить до України.

"ОАЕ направили черговий літак з гуманітарною допомогою Україні. 50 тонн гуманітарного вантажу та повністю обладнані машини швидкої допомоги", - йдеться у повідомленні.

До речі, вантаж до Варшави було доставлено українським літаком Ан-124. Заступник міністра закордонних справ України Дмитро Сеник подякував колегам з ОАЕ за швидку відповідь на гуманітарні виклики.

"Кожен літак демонструє справжні зусилля Еміратів щодо забезпечення життєво необхідних потреб українців, які постраждали від російської військової агресії", - зазначається у повідомленні.

Посол ОАЕ в Україні Салем Ахмад Аль-Каабі зазначив, що у березні Емірати створили повітряний міст та забезпечили передачу Україні продовольства та медичної допомоги.

 

Нагадаємо, Франція передасть Україні пожежні машини та карети швидкої допомоги. Окрім того, Канада відправляє до Польщі військових для допомоги українським біженцям.

Також Інформатор писав, що Південна Корея передасть Україні бронежилети, каски та аптечки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.