Головна
Україна
Політика
17:02, 21 Червня
Информатор UA

Интро

Новообраний президент Ірану Ібрагім Раїса заявив, що не зустрічатиметься з президентом США Джо Байденом. Він також закликав США зняти санкції. Про це повідомляє видання Isna,  - передає Інформатор .  На питання про можливу зустріч з президентом США Джо Байденом в разі, якщо санкції з Ірану будуть зняті, він відповів: «Ні». За його словами, США зобов'язані зняти санкції з Ірану. «Я настійно рекомендую уряду США діяти швидко і виконувати взяті на себе зобов'язання, скасувати всі санкції і продемонструвати свою чесність», - пояснив Раїса. Нагадаємо, в президентських виборах президента Ірану переміг Ібрагім Раїса,він набрав 61,95% голосів виборців. Крім того, Іран пообіцяв надати українському слідству доступ до матеріалів справи в суді щодо катастрофи пасажирського літака МАУ.Офіційного підтвердження про початок судового процесу Київ поки не отримав. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .     

Новообраний президент Ірану заявив, що не зустрічатиметься з Байденом

Читать на русском

Він відомий, як жорсткий суддя, який потрапив під санкції США за порушення прав людини

Читать на русском
Новообраний президент Ірану заявив, що не зустрічатиметься з Байденом

Він відомий, як жорсткий суддя, який потрапив під санкції США за порушення прав людини

Новообраний президент Ірану Ібрагім Раїса заявив, що не зустрічатиметься з президентом США Джо Байденом. Він також закликав США зняти санкції.

Про це повідомляє видання Isna,  - передає Інформатор

На питання про можливу зустріч з президентом США Джо Байденом в разі, якщо санкції з Ірану будуть зняті, він відповів: «Ні».

За його словами, США зобов'язані зняти санкції з Ірану.

«Я настійно рекомендую уряду США діяти швидко і виконувати взяті на себе зобов'язання, скасувати всі санкції і продемонструвати свою чесність», - пояснив Раїса.

Нагадаємо, в президентських виборах президента Ірану переміг Ібрагім Раїса,він набрав 61,95% голосів виборців.

Крім того, Іран пообіцяв надати українському слідству доступ до матеріалів справи в суді щодо катастрофи пасажирського літака МАУ.Офіційного підтвердження про початок судового процесу Київ поки не отримав.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.