«Цей дует народився уві сні та став реальністю. Ми обидва вклали в нього багато особистого тепла та щирості, щоб кожен міг впізнати в пісні себе. Не будемо відкривати секрет, хто кому наснився, але знаємо, що сон був віщим», — діляться артисти.
Померли 23 людини
За останню добу в Україні підтвердили 1197 нових випадків коронавірусу. У Києві, Львівській та Рівненській областях найбільше нових заражень.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані РНБО.
Так, за час епідемії в країні підтвердили вже 68 794 випадків COVID-19. При цьому 38 154 особи вже впоралися з хворобою, з яких 760 - за останню добу.
За останні 24 години від коронавірусу померли 23 людини, а загальне число жертв становить 1 673 осіб.
Найбільше нових випадків COVID-19 зафіксовано у Києві (199), Львівській (131) та Рівненській (105) областях.
Нагадаємо, добою раніше в Україні виявили 1022 нові випадки коронавірусу.
Також Інформатор писав, що в Кременчуці чоловік зайшов до супермаркету без маски та отримав 17 тисяч грн штрафу.