Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
США запровадили нові санкції проти росії, а Рада Європейського союзу - проти Білорусі
У четвер, 3 серпня, Сполучені Штати Америки ввели нові санкції проти росії. Водночас Європейський Союз зробив такий самий крок стосовно Білорусі. У чорному списку США - російські кораблі, підприємства та наукові установи. А в європейському - переважно посадовці режиму диктатора Олександра Лукашенка, які вчиняли насильство проти людей під час протестів.
На офіційному сайті Мінфіну США з'явився список нових підсанкційних об'єктів та установ з росії. Сюди потрапили 14 суден та приватні російські компанії. Також у списку можна побачити Казанський науковий центр РАН, Інститут загальної фізики імені А.М. Прохорова та Інститут фізики твердого тіла імені Ю.А. Осип'яна. Співробітники цих наукових установ розробляють для путіна зброю, а отже вони - злочинці, а не науковці.
Також під обмеження потрапила компанії з Киргизстану, Сербії та ОАЕ. Їх помітили у торгівлі з росією підсанкційними товарами.
Цього ж дня Рада Європейського Союзу схвалила санкції проти 38 фізичних і трьох юридичних осіб із Білорусі у зв’язку з погіршенням ситуації з правами людини у цій країні, повідомляє Єврокомісія. У переліку - співробітники пенітенціарних установ РБ, причетні до тортур і жорстокого поводження з ув'язненими. А ще - пропагандисти й судді, які переслідували демократичну опозицію, активістів і журналістів.
Білоруський державний нафтохімічний конгломерат "Белнефтехим" - теж у списку. Рада ЄС розширила заборону на експорт до Білорусі низки критичних товарів і технологій, які сприяють зміцненню військового і технологічного потенціалу Білорусі.
Обмежувальні заходи ЄС щодо Білорусі тепер застосовуються до 233 фізичних та 37 юридичних осіб. Їхні активи в Євросоюзі заморозили, а громадянам і компаніям ЄС заборонено надавати їм кошти.
Раніше Інформатор розповідав про підсанкційних російських олігархів. Цікаво, що навіть ті, хто публічно не схвалює війну, все одно допомагають путінському режиму грішми. Серед цих людей - Роман Абрамович і так званий "друг України" і шанувальник джазу Михайло Фрідман.
Ми також писали, що ЄС планує заблокувати активи російського центрального банку. Там хочуть створити правову основу для можливості їх конфіскації уже в 12 пакеті санкцій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.