Нова пошта відкрила перше відділення та запустила кур’єрську доставку в Угорщині

Читать на русском

Це вже десята європейська країна, де запрацювала Nova Post

Читать на русском
Відділення Нової пошти в Угорщині
Відділення Нової пошти в Угорщині

Це вже десята європейська країна, де запрацювала Nova Post

В угорському Будапешті Нова Пошта відкрила перше у цій країні відділення. Це вже десята країна Європи, де з'явилася Nova Post. Також з’явилася доставка кур'єрами Nova Post на будь-яку адресу по всій Угорщині.

«Відділення Nova Post в Будапешті - унікальне, бо тут можна не тільки отримати послуги зі швидкої доставки. Це одночасно і коворкінг для української спільноти. Це місце, де українці та українські підприємці можуть зустрічатися, працювати, обмінюватися ідеями, вивчати мову, відвідувати кваліфікаційні курси, тренінги та лекції», – розповів Вячеслав Климов, співвласник Нової пошти.

Перше відділення Nova Post працює у Будапешті за адресою: 1066, Teréz. körút 8. У ньому клієнти можуть отримувати та відправляти в Україну документи, посилки та вантажі до 100 кг. Відділення працює кожного дня. Термін доставки з України в Угорщину - від 5 днів. 

Почесним гостем на відкритті став Тимчасовий повірений у справах України в Угорщині, Іштван Балог. Він першим відправив в Україну вітальну листівку.

«Відкриття Nova Post на ринку Угорщини - це важливий момент у налагодженні співпраці між нашими країнами. У цей складний для України час вихід сильних та динамічних вітчизняних компаній на міжнародні ринки свідчить про адаптивність, стійкість та незламність українського бізнесу, а також приносить користь споживачам за межами власних кордонів. Наша спільна мета - підтримувати такі ініціативи та будувати нові мости для економічного зростання та партнерства. Нехай Nova Post усім нам нагадує, що мрії та невтомність завжди ведуть до великих досягнень та перемог», - зазначив Іштван Балог.

Вартість доставки з України в Угорщину складає:

  • документи – 250 грн;
  • посилки до 2 кг – 400 грн;
  • посилки до 10 кг – 600 грн;
  • посилки до 30 кг – 1200 грн;
  • вантажі від 30 до 100 кг – 40 грн за кожен кілограм.

Також для клієнтів доступна доставка кур'єрами Nova Post на будь-яку адресу по всій Угорщині. Викликати кур'єра можна через сайт та мобільний додаток. Доставка кур’єром сплачується додатково +100 грн для відправлень до 30 кг, або +250 грн за кожні 100 кг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.