RU
Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
18:26, 14 Жовтня
Информатор UA

Интро

Студія Krafton анонсувала новий івент, присвячений Хелловіну. Тизер проєкту вийшов на офіційному YouTube-каналі PUBG: Battlegrounds, - передає Інформатор. Судячи з ролику, новий івент буде нагадувати першоквітневий режим Королівська фентезі-битва. Гравці тоді могли пограти в PUBG, який більше скидався на RPG. Геймери вибирали собі один із чотирьох класів, а замість вогнепальної зброї вони використовували магію, мечі і т.д. Проблема в тому, що дати початку івенту автори гри поки називати не стали. По ролику видно, що новий івент буде нагадувати згаданий вище режим, але відбуватися все буде в Хелловінській тематиці. Датамайнерам вдалося знайти детальні кадри зовнішності й арсенал чотирьох персонажів. Серед них є паладин, маг, стрілець і кат. Також знайти вдалося й оновлену мапу: Нагадаємо, що творець PUBG раніше заснував свою власну студію. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Нова мапа, магія й унікальні механіки: розробники PUBG проведуть у грі Хелловінський івент

Читать на русском
Нова мапа, магія й унікальні механіки: розробники PUBG проведуть у грі Хелловінський івент

Новий режим буде схожий на інший івент, який проводили раніше

Студія Krafton анонсувала новий івент, присвячений Хелловіну.

Тизер проєкту вийшов на офіційному YouTube-каналі PUBG: Battlegrounds, - передає Інформатор.

Судячи з ролику, новий івент буде нагадувати першоквітневий режим «Королівська фентезі-битва». Гравці тоді могли пограти в PUBG, який більше скидався на RPG. Геймери вибирали собі один із чотирьох класів, а замість вогнепальної зброї вони використовували магію, мечі і т.д.

Проблема в тому, що дати початку івенту автори гри поки називати не стали.

 

По ролику видно, що новий івент буде нагадувати згаданий вище режим, але відбуватися все буде в Хелловінській тематиці. Датамайнерам вдалося знайти детальні кадри зовнішності й арсенал чотирьох персонажів. Серед них є паладин, маг, стрілець і кат.

Також знайти вдалося й оновлену мапу:

Нагадаємо, що творець PUBG раніше заснував свою власну студію.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.