Справжнє кохання - це наче квітка яка буде рости і квітнути якщо її любити, доглядати і турбуватися про неї, тоді вона завжди буде живою і прекрасною.. Як би важко не було, щоб не було, кохання якщо воно справжнє, переживе будь що!
Norwegian призупинила польоти у повітряному просторі України
Норвезька авіакомпанія припинила польоти над Україною. Рішення пов'язують із питанням безпеки.
Про це заявив директор з комунікацій Norwegian Есбен Туман. Інформатор із посиланням на норвезький телеканал TV2.
"Ми ухвалили таке рішення на основі комплексної оцінки безпеки. Тому ми вирішили призупинити польоти над Україною до особливого розпорядження. Безпека завжди на першому місці", – сказав Туман.
Авіакомпанія не має прямих маршрутів в Україну, але іноді здійснює польоти над західними частинами країни. У той же час авіакомпанія SAS, що виконує регулярні щотижневі рейси з Осло до Києва, продовжуватиме польоти.
"Ми уважно стежимо за ситуацією", – заявив прес-менеджер SAS Джон Екхофф.
Нагадаємо, Україна не планує закривати повітряний простір. Крім того, авіакомпанії SkyUp заборонили посадку літака у Києві через ситуацію в країні. Пізніше у МЗС України відреагували на це рішення.
Також Інформатор писав, що нідерландська компанія KLM зупинила польоти до України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.