Головна
Світ
19:57, 8 Вересня
Информатор UA

Интро

8 вересня Норвегія оголосила про новий пакет допомоги для України. Нам передадуть понад сотню сучасних ракет Hellfire та необхідне спорядження. Також країна відправить нам партію приладів нічного бачення з власних складів.  Про це офіційно повідомили в Міністерстві оборони Норвегії. 160 ракет поставлять разом з пусковими майданчиками та блоками наведення. Офіційно про передачу нового пакету допомоги оголосив міністр оборони Норвегії Бйорн Арільд Грам під час зустрічі з міністрами оборони приблизно 40 країн у Рамштайні.  Спочатку ці ракети придбали спеціально для норвезького десантного підрозділу Coastal Ranger Commando. Він виконує роль корпусу морської піхоти та берегової артилерії та навчений діяти на прибережних зонах.  «Це зброя, про яку просила Україна, і вона стане в нагоді у боротьбі з російськими окупаційними силами. Ракетою легко керувати, її можна використовувати як проти наземних, так і морських цілей», – заявив міністр. Перед відправкою Норвегія перевірила стан ракет. З країни зброя вже виїхала. Українських операторів уже навчили користуватися Hellfire. Також варто зазначити, що термін експлуатації цих ракет вже потроху добігає кінця. У майбутньому їх просто б поетапно зняли зі ЗС Норвегії, але тепер вони зможуть послужити правильній справі для знищення російських окупантів.  Крім цього, країна-партнер також передала нам обладнання нічного бачення. Мова йде про окуляри та біноклі. Норвегія провела заміну власного обладнання на новіше.  «Наразі ми та наші союзники передавали військові системи та техніку з власних запасів. У майбутньому нам потрібно буде тісно співпрацювати з ОПК, щоб забезпечити необхідні поставки військової техніки в Україну. Це також забезпечить отримання Україною більш сучасного та ефективного обладнання» – заявив Бйорн Арільд Грам. Ракети Hellfire  AGM-114 Hellfire – це американські керовані протитанкові ракети класу «повітря-земля». Її запускають із закритої позиції без необхідності встановлювати візуальний контакт з ціллю. Керується ракета променем лазеру чи іншими системами.  Дальність дії ракети є найбільшою серед подібної зброї США. Використовують AGM-114 Hellfire зазвичай проти сильно броньованої техніки – гелікоптерів, літаків, безпілотників, танків, бронетранспортерів і т.д. Проте, їх також можуть використовувати і для високоточних ударів по конкретним цілям.  Нагадаємо, що українськім воїнам передали ударні дрони Warmate: на що вони здатні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Норвегія передасть Україні партію сучасних боєприпасів: що про них відомо

Читать на русском

Країна продовжує допомагати нам в нашому протистоянні агресії рф

Читать на русском
Норвегія передасть Україні партію сучасних боєприпасів: що про них відомо

Країна продовжує допомагати нам в нашому протистоянні агресії рф

8 вересня Норвегія оголосила про новий пакет допомоги для України. Нам передадуть понад сотню сучасних ракет Hellfire та необхідне спорядження. Також країна відправить нам партію приладів нічного бачення з власних складів. 

Про це офіційно повідомили в Міністерстві оборони Норвегії. 160 ракет поставлять разом з пусковими майданчиками та блоками наведення. Офіційно про передачу нового пакету допомоги оголосив міністр оборони Норвегії Бйорн Арільд Грам під час зустрічі з міністрами оборони приблизно 40 країн у Рамштайні. 

Спочатку ці ракети придбали спеціально для норвезького десантного підрозділу Coastal Ranger Commando. Він виконує роль корпусу морської піхоти та берегової артилерії та навчений діяти на прибережних зонах. 

«Це зброя, про яку просила Україна, і вона стане в нагоді у боротьбі з російськими окупаційними силами. Ракетою легко керувати, її можна використовувати як проти наземних, так і морських цілей», – заявив міністр.

Перед відправкою Норвегія перевірила стан ракет. З країни зброя вже виїхала. Українських операторів уже навчили користуватися Hellfire. Також варто зазначити, що термін експлуатації цих ракет вже потроху добігає кінця. У майбутньому їх просто б поетапно зняли зі ЗС Норвегії, але тепер вони зможуть послужити правильній справі для знищення російських окупантів. 

Крім цього, країна-партнер також передала нам обладнання нічного бачення. Мова йде про окуляри та біноклі. Норвегія провела заміну власного обладнання на новіше. 

«Наразі ми та наші союзники передавали військові системи та техніку з власних запасів. У майбутньому нам потрібно буде тісно співпрацювати з ОПК, щоб забезпечити необхідні поставки військової техніки в Україну. Це також забезпечить отримання Україною більш сучасного та ефективного обладнання» – заявив Бйорн Арільд Грам.

Ракети Hellfire 

AGM-114 Hellfireце американські керовані протитанкові ракети класу «повітря-земля». Її запускають із закритої позиції без необхідності встановлювати візуальний контакт з ціллю. Керується ракета променем лазеру чи іншими системами. 

Дальність дії ракети є найбільшою серед подібної зброї США. Використовують AGM-114 Hellfire зазвичай проти сильно броньованої техніки – гелікоптерів, літаків, безпілотників, танків, бронетранспортерів і т.д. Проте, їх також можуть використовувати і для високоточних ударів по конкретним цілям

Нагадаємо, що українськім воїнам передали ударні дрони Warmate: на що вони здатні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.