Головна
Світ
13:49, 22 Лютого
Информатор UA

Интро

Німеччина призупинила сертифікацію газопроводу «Північний потік-2». Таке рішення ухвалив канцлер Німеччини Олаф Шольц після визнання Росією терористичних угруповань «ЛНР» та «ДНР». Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Handelsblatt. Шольц засудив рішення президента РФ Володимира Путіна визнати "незалежність" терористичних угруповань "ЛНР" та "ДНР". Він заявив, що своїми діями на сході України Путін порушує не лише Мінські угоди, а й статут ООН, який передбачає збереження територіальної цілісності та суверенітету держав. За його словами, Мінекономіки ФРН надано відповідні вказівки про зупинення процесу сертифікації. Зазначимо, проти будівництва газопроводу виступають Україна та низка європейських країн. Нагадаємо, Путін визнав незалежність так званих «ЛДНР», окупованих районів українського Донбасу. Крім того, глави Єврокомісії та Євроради назвали визнання Росією незалежності «ДНР» та «ЛНР» порушенням міжнародного права та територіальної цілісності України. ЄС та його партнери відреагують єдністю, твердістю та рішучістю на знак солідарності з Україною, зазначили у Брюсселі. Також Інформатор писав, прем'єр Польщі закликав до негайних санкцій проти Росії через визнання «ЛДНР». Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Німеччина зупинила сертифікацію газопроводу "Північний потік-2" через указ Путіна про незалежність "ЛДНР"

Читать на русском

Канцлер Німеччини заявив, що його уряд вживає заходів у відповідь на незаконні дії Росії в Україні

Читать на русском
Німеччина зупинила сертифікацію газопроводу "Північний потік-2" через указ Путіна про незалежність "ЛДНР"

Канцлер Німеччини заявив, що його уряд вживає заходів у відповідь на незаконні дії Росії в Україні

Німеччина призупинила сертифікацію газопроводу «Північний потік-2». Таке рішення ухвалив канцлер Німеччини Олаф Шольц після визнання Росією терористичних угруповань «ЛНР» та «ДНР».

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Handelsblatt.

Шольц засудив рішення президента РФ Володимира Путіна визнати "незалежність" терористичних угруповань "ЛНР" та "ДНР". Він заявив, що своїми діями на сході України Путін порушує не лише Мінські угоди, а й статут ООН, який передбачає збереження територіальної цілісності та суверенітету держав.

За його словами, Мінекономіки ФРН надано відповідні вказівки про зупинення процесу сертифікації. Зазначимо, проти будівництва газопроводу виступають Україна та низка європейських країн.

Нагадаємо, Путін визнав незалежність так званих «ЛДНР», окупованих районів українського Донбасу. Крім того, глави Єврокомісії та Євроради назвали визнання Росією незалежності «ДНР» та «ЛНР» порушенням міжнародного права та територіальної цілісності України. ЄС та його партнери відреагують єдністю, твердістю та рішучістю на знак солідарності з Україною, зазначили у Брюсселі.

Також Інформатор писав, прем'єр Польщі закликав до негайних санкцій проти Росії через визнання «ЛДНР».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.