Ніколас Кейдж йде з кіно через смерть батька

Читать на русском

Актор сподівається працювати на телебаченні та проводити більше часу із сім'єю

Читать на русском
Ніколас Кейдж та телебачення
Актор хоче зосередитись вже на новому форматі

Актор сподівається працювати на телебаченні та проводити більше часу із сім'єю

Ніколас Кейдж заявив, що планує піти з кіно. У актора залишилося ресурсу на три чи чотири фільми перед тим, як зосередитись вже на новому форматі. В інтерв'ю Uproxx Кейдж сказав, що після 45 років роботи над більш як 100 фільмами, він відчуває, що сказав все, що хотів сказати про кіно. Тому Ніколасу хотілося б піти якнайкраще і сказати: "Прощавай!".

Також актор розповів, що буде більш обачним у виборі своїх наступних фільмів і що в майбутньому він планує знятися на телебаченні.

"Думаю, мені потрібно знятися ще у трьох чи чотирьох фільмах, перш ніж я зможу цього досягти, а потім, сподіваюся, змінити формат і перейти до якогось іншого способу вираження своєї гри", - додав актор.

Кейдж розповів, що йому б хотілося, щоб фентезійна комедія "Герой наших снів", в якій він грає вченого, стала його останнім фільмом, але має "інші контракти, які він повинен виконати". Також актор, якому у січні виповнюється 60 років, розповів, що його батько помер у віці 75 років, що змусило його встановити зразковий графік того, що він збирається робити у своєму житті. 

"Якщо мені пощастить, у мене буде, можливо, добрих 15 років і, сподіваюся, більше. Що я хочу робити з цими 15 роками, використовуючи свого батька як модель? Я дуже чітко усвідомив, що хочу проводити час зі своєю родиною", - пояснив Ніколас.

Однак Кейдж припустив, що тепер він "дуже зацікавлений у потоковому мовленні із зануренням в епізодичне телебачення", і його особливо вразив відомий серіал "У всі тяжкі".

"Я бачив, як Брайан Кренстон у "На всі тяжкі" цілу годину розглядав валізу, а у фільмі у нас немає на це часу, так що, можливо, телебачення - це наступний крок для мене", - сказав Кейдж.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.